Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek gáz a Bershkaban...

Szerintetek gáz a Bershkaban eladokent dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 1. 01:02
1 2
 1/14 opened paradise ***** válasza:
30%

A munka sohasem szégyen.

A Bershka viszont igen :D

2015. máj. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
50%
Bkv ellenőrség ciki! (Vannak kivételek, de inkább lennék wc pucoló, mint bkv ellenőr...)
2015. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Mérnökinformatikusként szerinted mennyire vagyok elégedett a bolti eladó munkakörrel? DE! Örülök, hogy van munkám, mert az ma már nagy szó.

Ugye volt itt szó valami több ezer munkahely megteremtéséről, de hát a szó elszáll...

2015. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
10%
3: Mérnökinfósként miért nem mész ki? :O
2015. máj. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 opened paradise ***** válasza:
24%

Az megint más.

A kitalált nevekre is megkapják a fizut,de ennek ellenére van aki személyes ügynek vesz minden bliccelőt,sőt erőszakhoz is folyamodik miattuk.

Élvezik a "hatalmat".

2015. máj. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

"3: Mérnökinfósként miért nem mész ki? :O"


Azert, mert valojaban nem mernokinformatikus, csak van egy ilyen papirja. :D

2015. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Mérnökinformatikus csak végzettség, de nem szakma :) Nem hallottam senkit sem, aki ilyen munkakörben dolgozna, valamerre specializálódni kell :) Miért menne ki külföldre? IT területen aki ért szakmájához elég jól kereshet itthon is és ő válogathat az állások közül.
2015. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha IT-s végzettséged van és eladóként dolgozol, akkor vagy nem értesz semmihez és csak papírod van róla, vagy soha nem is kerestél ilyen munkát.
2015. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

" Mérnökinformatikusként szerinted

mennyire vagyok elégedett a bolti

eladó munkakörrel? "


Szerintem ne reklámozd a végzettséged mert ezzel most nagyon is magadat égeted.



Mert ugye ha nem lenne elég munkahely a szakmádon belül akkor oké a sírás de az a helyzet hogy info állásajánlat rengeteg van.

Több cégről is tudok ahol a saját alkalmazottaiknak 100 ezres sikerdíjakat fizetnek ha hoz megfelelő szakembert a céghez.


Ott a probléma éppen az óriási munkaerő hiány. Szerinted miért fizetnek már egy gyakornoknak is akár 300 bruttot vagy többet? Hidd el nem azért mert annyira ért bármihez. Ha kicsit gagyog angolul és látják benne a lehetőséget a betanithatóságra akkor felveszik, és persze reménykednek, hogy náluk marad akkor is ha tapasztalatot szerzett.

2015. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, mennyire magamat égetem, amikor már kb. 60 álláspályázaton és vagy 20 interjún vagyok túl.

4 tárgyam van hátra, már 4 éve. Szakdolgozat és az összes szakmai tárgy készen van már régen, szakmai átlag 4,5 körül van, a szakdolgozat 5-ös, amit az alternatív energiák és a passzív házak témakörben írtam.


Bár igaz, volt olyan hely, ahonnan konkrétan az jött vissza, hogy mivel a Debreceni Egyetemen vagyok, és onnan lesz a papír, így nem tartanak igényt a munkámra. Be se hívtak.


S mondok én még valamit. Már ismerős is próbált nekem rendezni állást, de már ő is otthagyta a céget azóta, mert 2 olyan embert is felvettek mellé IT pozícióba, akiknek még csak érettségije sincs belőle, viszont a fater a vezérigazgató jó barátja. 300 fölött visznek haza, és ezt már az is megelégelte, aki nekem próbált segíteni, és felmondott, mert már 2 ember helyett kellett dolgoznia.

Csoporttársam, akivel együtt írtuk a szakdolgozatot, most készül kimenni Németországba, mert itt ahol most van, keres 85 ezret nettó, és már 2 éve van a cégnél. 8 órában rendes melóval indult, havi 55-ért. Szóval erről ennyit. Annyi, hogy neki már vére összejött, de ő is csúszott vele.

(Nálam eléggé más dolog, mert nálam elég csúnyán beleszóltak a családi gondok, így halasztanom is kellett 1 évet sajnos.)

2015. máj. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!