Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » S. O. S.! Önéletrajzomat...

S. O. S.! Önéletrajzomat szeretném szétküldeni. Mit írjak az emailbe?

Figyelt kérdés

Megírtam az önéletrajzomat, és nem csak konkrét álláshirdetésre küldeném el, hanem a közelben lévő cégeknek is, hátha lesz a közeljövőben valami olyan állás, ami a végzettségemhez kapcsolódó.

Az a helyzet, hogy egyébként nagy dumás vagyok, de ezt hogyan írjam le emailbe, ha csatolva küldeném a cv-t.

Tisztelt Hölgyem/Uram!-a kezdésig eljutottam, de ezután valami olyasmit szeretnék megfogalmazni, hogy valami esetleges álláslehetőség esetére elküldöm a cv-met, ha tetszik jelentkezzenek, jelezzenek??????

Tudom így hülyén hangzik, de ezt valahogy szépen megfogalamazva??


2015. máj. 5. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt xy,

YX vagyok, XX eves közgazdász. Mivel nagyon szimpatikus szamomra az önök cege es uzletpolitikaja\hitvallasa\barmilye, ezert mellekelten elküldöm onnek az önéletrajzom annak reményében, hogy amennyiben lesz szamomra megfelelő betoltendo poziciojuk, felveszik velem a kapcsolatot.

Varom megkeresesuket, tisztelettel: Alairas

2015. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Húúú ez nagyon tetszik :) Nagyon szépen köszönöm!
2015. máj. 6. 06:33
 3/3 anonim válasza:
kezdheted azzal h felhívod őket, elmész hozzájuk és küldesz nekik cv emailben v leadod személyesen az illetőnek és ha nem keresnek 1 hónap múlva megint elküldöd mert nem tartják meg megy a kukába egy pár nap után
2015. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!