Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakács munkánál gáz, ha...

Szakács munkánál gáz, ha szemüveges vagyok?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nem. miért is lenne?
2015. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2015. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gőz,pára,meg apró zsírfoltok csapódnak rá a szemüvegedre,amit nem tudsz könnyedén és gyorsan letisztítani.Ha valamit gyorsan kell csinálni mindenképp hátrányba leszel.A meleg,párás környezetben a szemüveged mindig le fog csúszni az izzadságtól,és mindig fentebb kell igazítanod.Kényelmetlen lesz az biztos,de ha így is tudod vállalni,akkor ez ne tántorítson el a szakács mesterségtől.
2015. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12 éve vagyok szakács, szemüvegesként, de még soha nem zavart. Nem tudom miért lenne ez gáz.
2015. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"12 éve vagyok szakács, szemüvegesként, de még soha nem zavart. Nem tudom miért lenne ez gáz."

Na ez az,amit nem hiszek el!

2015. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3


kontaktlencsét már jó pár évtizede feltalálták, ára se vészes és máris megoldotta a problémádat!

2015. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy ha veszek kontaklencsét kidobok egy csomó pénzt és utánna kiderül, hogy nem is bírja a szemem...:D
2015. máj. 6. 09:07
 8/9 anonim válasza:
erre való a próbalencse, amit kapsz az első rendes lencse vásárlás előtt :)
2015. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk a szakácsoknál melegebb és mocskosabb környezetben is dolgoznak szemüveges emberek, szóval bizonyára meg lehet oldani.


Nálunk például van aki dioptriás védő szemüveget használ, és több darabja van, hogy ne kelljen állandóan tisztogatni.

2015. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!