Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hétvégén nem illik telefonon...

Hétvégén nem illik telefonon állashirdetésre jelentkezni igaz?

Figyelt kérdés
Talàltam egykét àllàshirdetést amiket hétköznap raktak fel, de félek hogy valaki más is lecsap rá és minél gyorsabban akarok, bunkóság szombaton telefonàlni?
2015. máj. 9. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Délben igen. Várjál szerintem 3-fél4 körülig.
2015. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Telefonálj kettő után és a bemutatkozás után éjt meg egy "Elnézést, hogy hétvégén zavarom, de most láttam X oldalon az álláshirdetését...." szöveget.

Így azért udvarias :)

2015. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Az nem kifejezés, hogy bunkóság...
2015. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Alapvetően nem illik, hétvégén mindenki a családjával van, nem dolgozik. Aztán ki hogy reagál rá, az már változó. Van akit zavar, van akit meg nem. Bár én akiket ismerek, azok a céges telefont elássák 5 méter mélyre hétvégente :D
2015. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha álláshirdetést adott fel, szerintem számít rá, hogy fogják hívni.

Mikor anyum adott fel, ő is mindig leste, hogy hívják-e, vasárnap is.

2015. máj. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában véve nagyon nem illik, de valószínűleg nem is fogsz tudni telefonálni, mert senki nem fogja felvenni (ügynökségnél, nagy cégnél csak automatát fogsz találni).


Hétvégén csak valami éttermet, kocsmát, vagy kisboltot hívnék munka miatt, ahol valószínűleg dolgoznak is, különben nem tennék ilyet.

2015. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akinek vállalkozóként büdös a munka hétvégén, az úgyis csődbe fog menni, hívd fel nyugodtan.
2015. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!