Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mikor kéne, illik,...

Szerinted mikor kéne, illik, szükséges a múltunk sötét foltjairól mesélni egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Teszem azt abortusz, drog, mit ad isten prostitúció.

Ugye, senki nem nyit azzal az első randin, hogy "20evesen elvonóra mentem, miután anfetaminfüggő voltam X ideig"


2015. ápr. 21. 14:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

Én mindenképp elmondanám mielőtt a, lefeküdnénk és b, kimondanánk, hogy "járunk", hogy az illető a fontos információk tudatában tudja eldönteni, hogy szeretne-e fizikálisan közel kerülni és kapcsolatban élni.

Amit nagyon nem szeretek, az az, amikor megy a titkolózás, mert arra számít a másik, hogy ahhoz már túl késő lesz, hogy "lesz szívem" elhagyni. Ez nekem érzelmi manipuláció.

2015. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Én az első hivatalos randin mondanék meg ezek közül olyan dolgokat, amelyek a másikra hatással lehetnek később valamilyen oknál fogva, és viszont is elvárnám. 2-3-4. randin meg a többi kínos dolgot.
2015. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Amikor egy kapcsolat komolyra fordul, akkor lehet elmondani. Amíg csak felületes a kapcsolat, addig minek fűnek-fának kiteregetni a szennyest? Fölösleges! Ez az 1-esnek szólt. Egyébként meg ha tuti nem fog a párod fülébe jutni a szennyes, akkor inkább tartsd meg örök titkodnak, te bírkózz meg vele, nem fontos a párod lelkét is terhelni.
2015. ápr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem vannak titkok amiket meg KELL osztani és vannak amiket nem muszáj.


Ilyen az ami a másikre is kihathat.

Pl drogfügést mindenképpen, mert ha mély kapcsolat lesz és összekötitek élteteket, akkor elöfordulhat, hogy vissza esel, és akkor neki kellene segítenie.

Vagy prostitució. Ha kiderül másoknak, vagy egy régi ügyfél pont az ö fönöke lesz, ezek nagyon rosszul eshetnek neki, így jobb ha tud róla.

De pl abortusz nem igazán hat ki rá, így ha valaki nem akarja nem kell elmondani.

2015. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
Amiről nem tud az nem fáj.
2015. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%
Ezek pont azok a dolgok, amiket akkor mond el az ember amikor már megvan a bizalom. Az biztos hogy nem alakulna ki köztünk semmi, ha valaki már az ismerkedés elején a fekete levest adagolná nekem.
2015. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha úgy érzi mindkét fél, hogy komolyodik a kapcsolat, akkor el kell minden ilyesmit mondani. Pont azért, mert egy titok súlya rányomja a bélyegét egy kapcsolatra. Tegyük fel neked van ilyen titkod. Naponta cipeled ezt a súlyt magaddal, amikor pedig hasonló kerül szóba, kihat a hangulatodra, a viselkedésedre, stb. Jobb nyíltan elmondani, így neked sem kell egy ilyen titok súlyát hordozni, és a másik is érzi, hogy bízol benne, komolyan gondolod vele a kapcsolatot...
2015. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Amikor már komolyabbra fordul a kapcsolat, tehát amikor már bízunk a másikban.
2015. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%

Biztos, hogy nem mondanám el az elején. Ahogy már írták, ezek olyan komoly dolgok, amiket nem mondd el csak úgy mindenkinek az ember. Ha igazán komoly kapcsolat lenne, akkor elmondanám. Biztosan lesznek majd olyan beszélgetések, amikor ezek szóba kerülnek majd valami kapcsán.

Egyébként az a véleményem, hogy örök titok nincs, egyszer minden kiderül, szóval nem érdemes örökké halogatni és arra számítani, hogy úgy sem derül ki soha sem.

2015. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%
A másodikról tud,a másik kettőt soha nem fogom elmondani.
2015. ápr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!