Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún mit lehet arra...

Állásinterjún mit lehet arra a kérdésre válaszolni mért jött el az előző munkahelyéről?

Figyelt kérdés
Azt nem mondhatom hogy azért mert egy szemét ember volt a főnököm,és kihasznált,folyamatosan csak szidott és megalázott.Akkor mért dolgoztam ott 3évet?
2010. febr. 23. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Untad, új kihívásokra vágytál, nem volt fejlődési lehetőség... Hagyd ki a főnököt, találj egy semleges okot.
2010. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. válság miatt leépítés volt és sajnos te is áldozatul estél

2. új szakmai kihívásokra vágytál, előrelépésre

2010. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Én megmondanám az igazat. Kicsit persze más megfogalmazásban. Pl. számodra fontos a munkahelyi légkör, hiszen az ember a fél életét ott tölti, és ha ez nem adott, akkor érdemes váltani, ill. fontos a megbecsülés, aminek nem adtak hangot stb. stb.
2010. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne szidd a volt főnöködet mert az tuti bukás. A legjobb ha vmi semleges indokot mondasz.
2010. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
miért gáz ezt megmondani? Ez csak olyan helyen hátrány ahol szintén ki akarnak használni és megalázni.
2010. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért gáz elmondani mert a leendő főnököd is egy főnök. És mint ilyen biztosan találkozott már munkakerülővel, vagy hasznavehetetlennel akit kénytelen volt kirúgni és ezért cserébe mindennek lehordták. Aki volt vezető beosztásban tudja hogy nem szerethet mindenki. Ha mindenki szeret nem is lehetsz sikeres. Szóval teljesen mindegy hogy hogyan történt de ha az exfőnökét szidja akkor fel fog merülni a jövőbeni főnökében a kérdés hogy vajon miért nem szerette őt a főnök. Ha pedig már kétely van akkor bukta, mert lesz olyan jelentkező aki bár lehet hogy rosszabb mint a kérdező, de nem gyanakodnak vele szemben. Kinek kell egy olyan munkavállaló aki a következő helyen agyba-főbe szid. A főnökök szidása, lehúzása és kiröhögése szigorúan a baráti körbe kell hogy maradjon. A barátok egyben a panaszfalaink is és megértenek mert ismernek. A jövőbeni főnököd nem ismer így nem tehet mást mint elbizonytalanodik, és ha elbizonytalanodik akkor bukod.
2010. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
én megmondtam interjún, hogy az előző főnökömmel vannak gondok, nem tisztességes, nem ad időben fizetést, hazudozik, stb. még mindig nem érzem, hogy ez ciki lenne, én nem fogok ezért kitalálni történeteket. Mondok aki főnököt ez bánt, az b.kaphatja. Ha én lennék főnök se bántana, ha egy ember azzal az indokkal jött el a melóhelyéről, mert ott nem vették emberszámba.
2010. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!