Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi számít adminisztratív...

Mi számít adminisztratív tapasztalatnak?

Figyelt kérdés
infót tanulta, így magabiztosan kezelem a számítógépet, majdnem minden nap office-oztunk, a mai napig szinten tartom a tudást. Dolgoztam adminisztrátorként is de csak pár hónapot. Viszont nem tudom mi számít tapasztalatnak, mit írhatnék a cv-be, ami ilyen poszthoz illene. Valaki tudna segíteni?

2015. máj. 10. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
írd bele, hogy adminisztrátorként dolgoztál néhány hónapot
2015. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
benne van, még külön szakmai tapasztalat pont is van ami az adott pozícióra van szabva. De nem tudom pontosan mi számít annak.
2015. máj. 10. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

vélhetően arra kíváncsiak, hogy végeztél e olyasmi munkát, voltak e olyan feladataid, amint a köznyelv kb a titkárnőséggel azonosít.


Gondold végig, hogy mit csináltál eddig, és van e olyan része, amire legalább rá tudod fogni, hogy ilyesmi szerepkör volt (az ideális persze, ha nem ráfogni kell, hanem tényleg csináltad). Persze, ha mondjuk gyárban voltál összeszerelő soron, akkor hiába értesz a számítógéphez, nehéz lesz elmagyarázni, hogy van adminisztratív tapasztalatod...

2015. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze volt. Csak kiszélesíteném a listát, ezért kérdeztem pontosan mi számít annak. Bár szerintem egy gyári melós is tud tapasztalatot szerezni, tanulni hozzá.
2015. máj. 10. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!