Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adminisztratív munkakörnél...

Adminisztratív munkakörnél mennyi a br. Reális fizetés (igény)?

Figyelt kérdés

Lassan 10 éve dolgozom az adott cégnél, de időközben szültem két gyermeket. Most visszavennének, viszont egy új munkakörben. Lényegében én már dolgoztam ebben, csak egy másik leányvállalatuknál (multi cégről van szó, kereskedelmi). Viszont, akkoriban nem ez volt a munkaszerződésemben leírt munkaköröm, igazából teljesen más. Csak konkrétan az akkori adminos helyett 90%-ban mindent én csináltam.


Ez a munkakör nem csak kávéfőzésből áll, mielőtt valaki ezt hinné. Itt az adott áruház teljes egybemaradását kell uralni. Minden az adminon fut át.

Eladástól kezdve a bevételezésig, plusz az alap munkaügyi dolgok illetve, a jogi procedúrák, amik helyileg az áruházat érintik.


Kíváncsi lennék, hogy ki mennyit kérne? (napi 8 órás munkakör, 5/2-es munkaviszonyba)


2015. ápr. 14. 13:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Végzettségemet tekintve a munkakör felét fedi le.
2015. ápr. 14. 13:20
 2/7 anonim válasza:

Tesco és társai...

Akkor azt mondanám nettóban max 180...Nagyon max...Itt mifelénk (heves megye) egy irodavezetőnek adnak nettó 180-t,aki irányít 10-15-20 embert.

Én amúgy kérnék is annyit,szerintem 180 nettó minimum egy vezetőnek,de inkább 200-220,mert nagy a felelősség.

2015. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Huh, én nagyon nem értek egyet az előzővel.


Szerintem még bruttóban is kisebb összeg a realitás adminisztratív munkakörre (nekem a leírásból úgy tűnik, hogy viszonylag egyszerűen elvégezhető munkakörről van szó).

2015. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nettó 120 mondjuk reális.
2015. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem, ez nem tesco s tarsai, nincs koze az elelmiszer boltokhoz.


Koszi a velemenyeket.

2015. ápr. 14. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:

" Itt az adott áruház teljes

egybemaradását kell uralni."


Aruhazvezeto? Akkor brutto 500 se sok.

2015. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, hogy pontosan mi a feladatod, az ország melyik részén(Budapesten kicsit mások a bérek, mint Kelet-Magyarországon), stb. Amúgy adminisztrációs munkára készülve én odafigyelnék a helyesírásra.
2015. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!