Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy felakarok mondani a jelenlegi melóhelyen?

Figyelt kérdés
Egy ismerős által kerültem a KFCBE, csomagolónak. Eleinte még tetszett, de utána nem. Nem vagyok kibékülve egy két dolgozóval sem. Az utóbbi időben, nagyon sok kapkodás volt. Sürgettek is elég rendesen, na a másik, hogy olyan szinten szívattak, hogy azt az ideg rendszerem, nem sokáig bírta. Éjfél körül szoktam hazaérni este, nem adnak nadrágot, saját szekrényem nincs. Ez való egy dolgozónak, nem hiszem.

2015. máj. 12. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Felmondasz azt kész. Felnőtt ember vagy több mint való, akkor meg?
2015. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még otthon élsz a szüleiddel. Sajnos én is voltam (jelenleg is vagyok) ilyen helyzetben, úgyhogy át tudom érezni a problémádat teljes mértékeben. Én is már az idegösszeomlás szélén voltam egy meló miatt, viszont itthon ha felhoztam a lehetőségét is, hogy felmondok, azonnal fenyegettek, hogy kidobnak itthonról, ha nem hozok haza pénzt minden hónapban. Sok sírás, kiabálás, veszekedés volt ebből pár éve, és sajnos jelenleg a mostani munkahelyemmel is ez van. De én akkor is azt ajánlom, hogyha tényleg végképp nem bírod a munkát, mondj fel. Persze közben/utána gőzerővel keress másik melót, mert valamit muszáj dolgozni. Viszont szerintem nem éri meg a meló, ha az ember idegei rámennek. Főleg ilyen (általában) minimálbéres melók, mint a raktározás, csomagolás és társai. A szüleiddel ülj le, beszéld meg velük, mondd el nekik részletesen, hogy milyen problémák vannak a munkahelyeden, és ígérd meg nekik, hogy keresel más melót. Remélhetőleg meg fogják érteni. Ha más nem, még maradsz egy ideig itt, közben keresel melót, legalább akkor látják, hogy komolyan gondolod, nem csak azért akarod otthagyni a jelenlegi munkahelyed, mert lusta vagy dolgozni.
2015. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!