Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzkeresési lehetőségek,...

Pénzkeresési lehetőségek, ötletek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Üdv!


Ti mivel, hogyan egészítitek ki fizetéseteket/zsebpénzeteket? Akár gyerekként (14-15) évesen mivel lehetne foglalkozni, ami egy kis plusz pénzt hozna? Barkácsolni dolgokat, aztán online eladni, sportfogadni, más ötletem nincs. Tapasztalatok, ötletek?


Köszönöm.



2015. máj. 17. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
15 éves korodtól dolgozhatsz nyári diákmunkán 16-tól egész évbe. De sok szövetkezet csak 16 éve felüliekkel foglalkozik. Ezen kívül nagyon mással nem kereshetsz pénzt legálisan.
2015. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyerekként semmivel, inkább kérd meg anyukádat, hogy adjon kicsivel több zsebpénzt, cserébe csinálsz több házimunkát. Lesz amúgy közel 40-50 éved dolgozni, bőven ráérsz vele.
2015. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, ez eddig oké. De alternatívák?
2015. máj. 17. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
14-15 évesen nem igazán van alternatívád.
2015. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A nincs melyik fele nem világos? Szerencsejátékozni 18 év alatt nem nagyon fogsz, online eladni próbálhatsz, de sokat ne várj tőle.

Kérdezd emg a szomszédokat esetleg, hogy némi apróért kutyasétáltatást, fűnyírást, ilyeneket lehetne-e.

2015. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg is szerencsejátékozom 18 év alatt, nem is ezzel van a probléma, sőt eddig jóval többet nyertem, mint amennyit vesztettem, de nem tudom meddig menne ez így. :) Biztosabb pénzforrás kéne :D
2015. máj. 17. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt kicsit nehezemre esik elhinni. Vagy ha ekkora szerencse fia vagy, akkor mi szűkséged van más pénzkereseti lehetőségekre?
2015. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fokozatosan kevesebbet játszok már, mert hiába nyertem eddig, félek, h elbukom a pénzem, így mást kéne keresnem. :)
2015. máj. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!