Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenkepp kulfoldon szeretnek...

Mindenkepp kulfoldon szeretnek dolgozni, hova lenne erdemes menni? Ki mit hallott/tapasztalt mar?

Figyelt kérdés
meg a nyaron tavozni szeretnek az orszagbol es kint szeretnek dolgozni. angolul beszelek es barmilyen munka erdekelne kiveve vendeglatasban es husiparban egesz napos munka... gondolkodtam mar anglian, maltan de nemetorszag es ausztria is szoba jott mar... ugynoksegeken kivul hogy tudnek meg munkat talalni? Roluk sok jot meg nem hallottam. az "ulj fel a repulore, majd ugyis talalsz kint munkat" nekiindulastol felek kicsit. Par ismerosom van kint, ok azonban nem tudnak segiteni. Valaki tud barmilyen segitseggel szolgalni? Koszonom szepen!

2015. máj. 19. 20:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Es kihagytam Hollandiat, Hollandia nagy almom! Egyszeruen imadom Amerikaval egyutt, de Amerika csak tavolabbi terv.. :)
2015. máj. 19. 20:54
 2/2 anonim ***** válasza:
milyen szinten beszélsz angolul?mi a végzettséged? milyen munkatapasztalatod van? mennyi önerőd?
2015. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!