Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyen kb.1 évig! Nem...

Munkahelyen kb.1 évig! Nem volt működőképes a munkaeszközöm (számítógép) többszöri hibajelzésem ellenére! Vélemények?

Figyelt kérdés

A rendszergazda valakinek a valakije, mindenre volt és van ideje, csak azokra nem, akikhez nincs semmilyen érdeke. Továbbá van kb. 4 munkahelye,naná, hogy nem tud helytállni sehol. Teljesen le vagyok döbbenve, vajon mások mit gondolnak?

A történethez tartozik, hogy a munkahelyemen a rokoni, baráti ismeretség alapján alkalmaznak kollégákat,kolléganőket. Nincs fegyelem. Nagy a széthúzás.


2010. febr. 25. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Tehát te is valakinek a vlakije vagy? Van ilyen. Ha nem tetszik lépj le. Mást nem tehetsz.
2010. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok senkinek a valakije, engem kb. 40 jelentkezőből választottak ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 25. 13:38
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

Rettenetes, számítógép nélkül dolgozni?! Sőt egyáltalán élni? Rögtön jelensd is az emberjogi bíróságon, ez már kínzás:P

Ne viccelj, ennél sokkal rosszabb körülmények is vannak. Örüj, hogy fizetnek, van akinek még azt se nagyon akarnak, pedig dolgozik keményen. Vagy menj máshova, ha annyira zavar a dolog.

2010. febr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs géped amin dolgozhatnál akkor hogy tudsz ebédidőben netezni?

ehhez is kell gép.

2010. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jahhhhhhh, te nagyokos tökfej, szabadságon vagyok otthon....
2010. febr. 25. 14:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Jahhh, és múlt időben tettem fel a kérdésemet, ez meg a másik....
2010. febr. 25. 14:14
 7/12 anonim ***** válasza:

sok okos válaszadó...

kíváncsi lennék, milyen munkahelyről van szó?

nem konkrétan, csak úgy általában

2010. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
állami cégről van szó.
2010. febr. 25. 15:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj nem vagyok az aminek tituláltál!

Ha nem tetszik el lehet menni máshová egyénként meg ez a te problémád old meg!

2010. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet, h nem vagy nagyokos tökfej, de arrogáns barom biztos
2010. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!