Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik vagy dolgozott itt...

Dolgozik vagy dolgozott itt valaki SSC-ben, idegen nyelvű helpdeskesként? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen a munka, a fizetés, mennyire húzós, milyen szintű nyelvtudás kell, mennyire lehet bírni ezt a fajta munkát?

2015. máj. 25. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A munka alapvetoen monoton, adott esetben tobbmuszakos is lehet. A fizetes nagyon fugg attol milyen cegrol van szo es milyen munkarol, meg hogy milyen szintu munkat kell vegezned. Van aki birja, van aki nem.


A nyelvtudas viszont nagyon fontos, abba gondolj bele, hogy mas anyanyelvu emberek fognak felhivni, es veluk kell az anyanyelvukon beszelni.

2015. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én egy évig bírtam, aztán nagyon elegem lett belőle. Magas szintű nyelvtudás kell, minél közelebb áll az anyanyelvi szinthez, annál jobb. Nagyon stresszes munka, gyakorlatilag folyamatosan olyan helyzetekbe kerülsz, amire nem tudod a megoldást. Minden másodpercet mértek, meddig vagyok hívásban, mennyi utómunkám van. 10 perc alatt kellett lerendezni egy hívást, 1 perc utómunkával. Ahogy letettem a telefont, már csörgött is. Életem legjobb döntése volt eljönni, a magas fizetés ellenére nem érte meg.
2015. máj. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!