Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok elhelyezkedni?

Hol tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Egy noi szabo szakmaval es egy alapfoku nyelvizsgaval hol van lehetosegen elhelyezkedni? De ne azt irjatok h sehol mert sz*rt nem er, hanem ahova kisebb-nagyobb esellyel felvesznek...

#elhelyezkedés #szabó #alapfokú angol
2015. máj. 25. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

most hogy szabó-e vagy sem az nem lényeg, ha női akkor út széle, alapfokú nyelvvizsga az a "be tudok mutatkozni és tudok rendelni valamit az étteremben" szint (minimum középfok az, amit már számításba vesznek akárhol)

hát takarítás meg árufeltöltő ilyesmi de ha szabó vagy miért nem helyezkedsz el szabóként? Vagy a szabás nem kifizetődő dolog?

2015. máj. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gatya szarat felvarrni, meg ilyesmieket tudsz? Ha igen, akkor jo eselyeid vannak pl Irorszagban. Ha nem, akkor passz.
2015. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazabol meg csak 9.es vagyok, ill most kezdem majd, csak kivancsi voltam h hol lehet elhelyezkedni ezzel a szakmaval..:) szivem szerint egy ruhas boltban dolgoznek eladokent, de nem tudom hogy ezzel a vegzetttseggel fel-e vesznek dolgozni..
2015. máj. 26. 14:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ruhaboltba eladonak minden fiatalt felvesznek, ha nem

1, apolatlan

2, beszedkeptelen

3, tul gyagya..

Sokkal jobban jarsz viszont, ha elvegzed a szakmat es szerzel benne par ev gyakorlatot, aztan irany kulfod! ;)

2015. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!