Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy biológus...

Mennyit keres egy biológus (MsC)? Külföldön el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok van-e jövője a dolognak és hogy meg lehet-e belőle élni. Hiszen senki se akar olyas valaminek tanulni, amivel nem ér semmit.

2015. máj. 26. 00:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
sajnos nem sok mindent lehet vele kezdeni és ráadásul tele van töltelék tantárgyakkal a szak
2015. máj. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem "MsC", hanem "MSc".

Master of Science.

2015. máj. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Na ezzel munkanélküli leszel. MSc végzetesség kb 80E nettó, de inkább közmunkás leszel.

Biológus vagyok.

2015. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%

" Hiszen senki se akar

olyas valaminek tanulni, amivel nem

ér semmit."


Ezt ugye csak viccbol mondtad? Sok ezren csinaljak igy, hogy olyat végeznek amivel nehezen lehet elhelyezkedni. Mondjuk valamennyire igazuk van: egy BARMILYEN diploma is jobb mint ha csak érettségid van.

2015. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Én is biológusként végeztem (nem is rossz eredménnyel)és most titkárnő vagyok. Rakd össze.
2015. máj. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hááááát... köszönom a válaszokat. lehet, hogy inkább választok más szakmát. Olyan jól hangzik pedig a ,,biológus" :(
2015. máj. 26. 15:00
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Tényleg nincsen értelme,tanulj ki más reál dolgot,mondjuk valamilyen műszaki mérnök vagy pénzügy,gazdelemző,ezekből nem halsz éhen.

És igen sajnos egy biológus nem dúskál az álláslehetőségekben,egyik ismim Vegyészmérnök MSc-t most fejezi be,MTA-nál dolgozik 120 nettóért.Ez a nagy karrier?

Mondom ennyiért a balszemem se nyitnám ki.

2015. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Van sok szakma, amivel jól lehet keresni, pl. pénzügy, és tanulhatnám is, de nem érdekel ez a pénzügyes dolog. Csak van valami más biológiával kapcsolatos szakma, ami ér valamit. Csak a biológia érdekel :( Biomérnök ??
2015. máj. 26. 16:12
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Fogorvos,gyógyszerész,orvos(ez necces mert max 40 év felett,addig szopás 90-ért és heti minimum 60 óra meló)

Maximum ezek amik jók,de főleg a gyógyszerész orvoslátogató - cégesverda,korlátlan benzinkártya,telefon az alapfizuhoz.

2015. máj. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
44%

aminek a nevében benn van hogy bio az mind nagy szar. Azért orvosként már 30 évtől magánrendeléssel nagyon jól lehet keresni, én több ilyet ismerek.

Orvoslátogató meg nem jó, állandóan a orvosokat győzködni.

2015. máj. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!