Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki tudná megmondani, hogy...

Ki tudná megmondani, hogy mivel foglalkozzam? Létezik egyáltalán nekem való munka?

Figyelt kérdés

Lassan már közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz,és elég szomorú,hogy még mindig nem tudtam eldönteni,milyen munka is való nekem. Bár azt érzem konkrétan mindenhez hülye vagyok,én tényleg nem értek az égvilágon semmihez. Nem szeretek emberekkel foglalkozni,nem tudok a pénzel bánni,tehát felszolgáló,eladó eleve kizárva,lassú vagyok, és mindent elrontok. A másik nagy probléma az,hogy nemrég külföldre költöztem ,az adott ország nyelvét picit beszélem,de mivel elég halk szavú vagyok ezért inkább azt szoktam mondani,hogy abszolút nem beszélek.

Itt pedig duplán nehezebb mint otthon. Nemrég egy gyárban dolgoztam de még oda sem voltam jó,pedig az eleve olyan volt mint egy kisegítő osztály /és mégis én voltam a legbénább/. 4 hónap után eljöttem mert nem váltam be ott sem. Aki bármit tudna tanácsolni,szívesen venném! egy elkeseredett lány...



2015. máj. 27. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Épp azért éri meg kimenni külföldre, hogy rendesen megtanuld a nyelvet. Sok ember itthon képtelen megtanulni, ha a gyakorlatban nincs rákényszerítve, hogy alkalmazza.
2015. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
40%

-kukásautóvezető

-szexrabszolga

-betonkeverő

-pióca ?

2015. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Keress egy gazdag pasit, aki rendszeres szex mellett eltart.


Ha butának tartod magad, akkor nem is várj olyan munkakört ahol jól fizetnek és nincs mellette felelősség.


Ad2, ha te nem tudod mit csinálnál szívesen, akkor más, aki nem ismer téged, mégis honnan tudhatná?


Ad3, ha már kint vagy akkor legalább a nyelvet tanuld meg rendesen. Angol/némettel már mehetnél ügyfélszolgálatosnak jó pénzért.

2015. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző hülyékkel ne foglalkozz mindenkinek ezt írják. Szóval fontos lenne tudni milyen végzettséged van,konkrétan milyen nyelveket beszélsz,mit áldoznál a cél érdekében,mi érdekel. Hol laksz most melyik megyében?
2015. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!