Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez sok munkahelynek számít?

Ez sok munkahelynek számít?

Figyelt kérdés
21 éves korom óra dolgozom, most vagyok 26. Az első munkahelyemen 3 évet voltam, utána volt egy kb. fél éves, most meg szeptemberben lesz két éve, hogy a jelenlegi helyemen vagyok. Ez manapság soknak számít? Nyilván mindig is több lesz, mert nem 23-24 évesen kezdtem, mint a nagy többség.
2015. máj. 30. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem.


Bár ha továbbra is ilyen 2-3évenként válatogatod, érdemes lesz előbb-utóbb kihagyni a féléveset.

2015. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem a kerdest, akarhogy szamolom, ez csak harom munkahelynek szamit, harom meg nem sok.


Az erdekelne, hogy ennyi ledolgozott idovel mennyire szamitasz tapasztaltnak, esetleg azert aggodsz, hogy tul gyakori valtasokkal rontanak az elhelyezkedesi eselyeid? Ezek sokban fuggnek a terulettol, amelyben dolgozol.

2015. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Én is 26 éves vagyok, és eddig 9 munkahelyem volt az elmúlt 6 évben.


Oda megyek ahol megfizetnek.

2015. máj. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, sokan 2-3 évente váltanak, még akkor is, ha semmi gondjuk a jelenlegi munkáltatóval.
2015. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
2-3 évente célszerű váltani, ha fiatal vagy. 40-45 fölött már annyira nem, addigra el kell érni az álommelót.
2015. máj. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdeztem, mert most szeretnék megint váltani, de csomóan szekálnak, hogy "vándorcigány" vagyok és hányszor akarok még váltani... az a baj, hogy én meg sajnos vagyok annyira hülyem hogy beültetik a bogarat a fülembe.. :S
2015. máj. 31. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne halgass a vandorciganyozokra, fiatal vagy meg, most kell belekostolnod minel tobbmindenbe. Altalaban csak a munkaltatodnak erdeke hosszu idon at egy cegnel maradni, bizonyos munkakorokben meg egyenesen karos 2-3 evnel tobbet dolgozni egy helyen, mert a szakmai fejlodes rovasara megy. Mar reg nem azokat az idoket eljuk, amikor az ember orul, hogy van munkaja es egy cegnel dolgozza le az eletet.
2015. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!