Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit ér ha itthon, magyaror...

Mennyit ér ha itthon, magyarországon vagyok színész?

Figyelt kérdés
Mert én azt hallottamhogy nem sokat keresnek a magyar színészek itt magyarországon csak akkor keresnek jól ha kimennek külföldre színészkedni, és nekem is ez lenne a tervem hogy színésznek tanulok és majd kimegyek külföldre, spanyolországba de valamiből oda is ki kell menni és új életet kezdeni! Szóval az lenne a kérdés, hogy megéri itt magyarországon elkezdeni színészkedni vagy annyira nem ér semmit hogy inkább ne??

2015. máj. 31. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ez alapvetően nyelvtudás és nem a színészi mesterség tudásának a kérdése.
2015. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
61%
Nem lehet ,hogy alapból más szakmát kellene tanulnod?Színésznek lenni nem csak szakma hanem elhívatás.
2015. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Először is a magyar nyelvet kellene megtanulnod, utána jöhet minden más.
2015. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha egy alapvetően elhivatottságot igénylő szakmánál a "mennyit ér" neked azzal egyenértékű, hogy mennyit keresel vele, akkor neked semennyit nem ér. Válassz mást.
2015. jún. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!