Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi állhat a háttérben, valóban...

Mi állhat a háttérben, valóban csak előkukázhatott? többi lent

Figyelt kérdés

Beadtam egy helyre a jelentkezésem fél éve , pár napja hívtak fel,hogy aktuális-e még ,de fura is volt , kereste a cv-m meg előtte is telefonált már mással is mielőtt beszéltünk.

1. kérdés ami felmerült bennem: fél éve nem talál senkit az állásra?

2. kérdés: így hívhattak? (itt egy szám névvel, még ezt is megpróbálhatjuk)

3. kérdés: megbeszéltük,hogy majd visszahívom, visszahívjam?

4. kérdés: tudom vakon nehéz ezt megállapítani, de lehet esélyem az állásra vagy csak,azért hívhattak,mert éppen kell valaki amiért már az ikszedik embert fogyasztják...



2015. jún. 1. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
gondolom valami "jó" hely lehet, ahol vagy senki nem maradt huzamosabb ideig, vagy egyáltalán senki nem is jelentkezett komoly szándékkal és így az egyetlen elérhetőt felveszik.
2015. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Akit felvettek első nekifutásból, arról idővel kiderült:

- hogy kevesebbet tud, mint amit állított magáról

- olyan munkaidő-beosztás, akármi igény merült fel, amit ő nem vállal

- kiderült, hogy valamelyik munkatással-főnökkel nem tud kijönni, alapból utálják egymást

- kiderült, hogy babát vár...

akármi!

Kell a munka, kell a pénz??

Vállald el, és majd kiderül idővel, hogy az előtted ott levő miért is nem felelt meg. Nagyon meglehet, sőt szinte biztos, hogy nálad ugyanaz a probléma nem fog felmerülni! Csak hozzá-állás kérdése: kell a pénz???

2015. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

arról,hogy maga a hely milyen lehet nem tudok nyilatkozni

de attól félek,amikor azt mondtam majd visszahívom,mert kértem türelmi időt, máris a kukában landolt a cv-m

2015. jún. 1. 10:49
 4/14 anonim ***** válasza:

Olyan nem lehet, hogy akkor amikor feladták a hirdetést még kellett ember, de pár hétre rá már kiderült, hogy még sincs szükségük senkire? Aztán most újra felmerült, hogy kéne egy új ember és ezért válogattak azok közül, akik anno beadták a jelentkezésüket?


Szerintem hívd vissza őket és nézd meg, hogy miről lenne szó. Ha pedig szerződést írtok alá, mindenképpen legyen benne 3 hónap próbaidő. Ha nem jön be a hely, vagy nem fizet rendesen, ennyi idő alatt simán kiderül és leléphetsz.

2015. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

1. kérdés ami felmerült bennem: fél éve nem talál senkit az állásra?


Vagy nem talal, vagy akit talalt elment/kirugtak, vagy megnyilt egy ujabb allas, vagy tovabbadtak az adataidat masik cegnek.


2. kérdés: így hívhattak? (itt egy szám névvel, még ezt is megpróbálhatjuk)


Igy is hivhattak.


3. kérdés: megbeszéltük,hogy majd visszahívom, visszahívjam?


Ne hivd vissza. En egy tokidegen vagyok, semmi lenyegeset nem tudok rolad, nem erdekel, mi fog tortenni veled, most a poen kedveert irtam valamit a buta kerdesedre. Segitettem?


4. kérdés: tudom vakon nehéz ezt megállapítani, de lehet esélyem az állásra vagy csak,azért hívhattak,mert éppen kell valaki amiért már az ikszedik embert fogyasztják...


Lehet is, meg nem is.

2015. jún. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hát jó lenne egyébként nekem a hely személy szerint

nem tudom egyébként,erre valószínűleg nem kapok választ,hogy újra kell-e nekik ember.

mindegy majd holnap kiderül

2015. jún. 1. 10:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Szemelyesen megkerdezheted, hogy miert ennyi ido utan hivnak.
2015. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igazából már a telefonban eljátszottam,hogy milyen régen volt is az,hogy kicsit éreztessem a távlatokat,erre csak hebegés habogás volt a telefonban
2015. jún. 1. 11:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az önéletrajzokat megtartják adatbázisban és ha kell, előkotorják. Nem kell mindenben összeesküvés elméletet látni.
2015. jún. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy olyan ismerősöm, megpályázott egy állást, nem őt vették fel. Hónapokkal később hívták fel, mert akkora derült ki, hogy akit felvettek, az gyakorlatilag alkalmatlan a munkakör betöltésére.

Persze hogy megválnak tőle, és akkor előszedik a következőt, akit akkor úgy gondoltak, hogy jó lehet.


Nem kell ebbe semmi egyebet belemagyarázni. Minek hirdessen ismét, amikor mindenki tudja, egy állásra 25-30 pályázat érkezik.

2015. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!