Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi állhat a háttérben, valóban...

Mi állhat a háttérben, valóban csak előkukázhatott? többi lent

Figyelt kérdés

Beadtam egy helyre a jelentkezésem fél éve , pár napja hívtak fel,hogy aktuális-e még ,de fura is volt , kereste a cv-m meg előtte is telefonált már mással is mielőtt beszéltünk.

1. kérdés ami felmerült bennem: fél éve nem talál senkit az állásra?

2. kérdés: így hívhattak? (itt egy szám névvel, még ezt is megpróbálhatjuk)

3. kérdés: megbeszéltük,hogy majd visszahívom, visszahívjam?

4. kérdés: tudom vakon nehéz ezt megállapítani, de lehet esélyem az állásra vagy csak,azért hívhattak,mert éppen kell valaki amiért már az ikszedik embert fogyasztják...



2015. jún. 1. 10:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ne keresd az okot. Megkerestek, megkérdezték, aktuális-e az álláskeresésed, érdekelne-e a lehetőség. Ha érdekel, aktuális a keresésed, bemész szépen interjúra, ha nem akkor mondod, hogy köszönöm, tárgytalan.

Nem kell ezt túlbonyolítani.

2015. jún. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

bizalmatlan vagyok kulonben nem irtam volna ki a kerdest

Nem szeretnek semmi rosszba fejest ugrani, ezert is irtam ki a kerdest az eset furcsasagaival kapcsolatban, hatha lesz,aki hasonlo tapasztalatait megtudja osztani velem,hogy mire kell figyelni

2015. jún. 1. 15:58
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem gondoltam volna:

"nem szeretnék semmi rosszba belefutni"... ezt írja egy munkanélküli, akit megkeres a korábban megpályázott munkahely főnöke. "még átgondolom"... mondja neki!


El vagyok képedve! Hogy egy munkanélküli attól tart, ha elvállal valami munkát, akkor valami őrült rossz dolog történik vele... igen, az, hogy dolgozni kell!!!

2015. jún. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan szinten, hogy raszoruljak mindenre
2015. jún. 2. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!