Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól beszélek angolul és az...

Jól beszélek angolul és az egyetem mellett szeretném ezt a tudásomat valahogy kamatoztatni. Hol alkalmaznának így, hogy csak egy érettségim van? Milyen fordítói munkákat ismertek?

Figyelt kérdés
Plusz jövedelemre lenne szükségem és arra gondoltam, hogy esetleg valamilyen tolmácsolási munkát vállalnék, amit esetleg otthonról is végezhetek, mert nappali tagozatos vagyok és minden nap sulim van. Hol találhatok ilyen munkát?
2015. jún. 1. 15:27
 1/2 anonim válasza:
Szerintem vállalj különórákat. Egyrészt rugalmas a dolog, másrészt meg a magad ura vagy. Ha azt mondod 5 diák után, hogy többet nem vállalsz, akkor kész. Ja és olyan jó mikor azon izgulsz hogy sikerült-e a tanítványnak :)
2015. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nézz körül a diákmunkák között is,hátha van olyan,ami belefér az idődbe :) A jól fizető,komolyabb diákmunkákhoz általában elvárt az idegennyelv-tudás,így munkatapasztalatot szerezhetsz egy cégnél,kamatoztathatod a nyelvtudásod és még pénzt is keresel :) Én is ezt csinálom.
2015. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!