Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek milyen irányba...

Szerintetek milyen irányba menjek el erről az alapszakrók? Szeretnék kicsit többet keresni.

Figyelt kérdés

Jövőre végzem óvodapedagógia alapszakon. Szeretnék még valami pluszt csinálni, hogy jobb fizetésem legyen és szeretnék tanulni valamit.

Mire érdemes elmennem, hogy azért ködőjön a szakomhoz?

Mesterképzések sajnos egy van, neveléstudományi, ha jól tudom, azzal csak kutató lehetek.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat, ötleteket! :)



2015. jún. 1. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Innen nincs tovább...
2015. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak szakirányú továbbképzések, de nem tudom, mennyire érné meg, mennyivel tudnék velük többet keresni:


[link]

2015. jún. 1. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Ezzel elkéstél. Ezzel nem lehet jól keresni. De átlagosan se nagyon. Itt nincs pénz.
2015. jún. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem tanulj mellé valami olyat, amivel hátrányosabb helyzetű, sérült, vagy valamilyen nehézséggel küzdő gyerekeknek tudsz segíteni (akár egy új alapszakon is).


Pl. gyógytornász, logopédus, fejlesztőpedagógus...


Vagy, egy tök más ötlet (bár ez hosszabb távú cél): ha pl. tudsz jól egy nyelvet, csinálhatnál egy nyelvtanári diplomát (vagy tanítónőit, nyelvekre szakosodva), és később ovis korú gyerekeknek oktathatnál nyelvet, erre egyre nagyobb az igény, ilyen nyelviskolák is vannak már.


Csak néhány ötlet volt, nem tudom, igazából mihez van még kedved, és mennyi pénzed/időd van még tanulni.

2015. jún. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod utolsó!


Igen, van fejlesztőpedagógia, két év szakgyak után. Gyógytornát tarthatok a picúroknak szakirányú továbbképzéssel, meg van angol nyelvű is, de nem tudom melyik lenne leghasznosabb. :)

Logopédiát már nem végezhetek, hiszen az gyógypedagógus alapdiploma kell.

2015. jún. 3. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hol tanulsz? :)
2015. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!