Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El kell fogadnom így is azt...

El kell fogadnom így is azt állást, ha nem akarom, hogy töröljenek a nyilvántartásból?

Figyelt kérdés
A munkaügyi központ kiközvetített állásajánlatra, de kiderült, hogy közmunkaprogramról van szó,vagyis heti 40 órás munka nettó 50 ezerért.Nekem ez nem felel meg.El kell fogadnom, hogy ne töröljenek vagy nem szükséges?

2015. jún. 2. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy tudom hogy el kell. De ha közbe találsz jobb helyet, akkor minden további nélkül dobbanthatsz onnan.
2015. jún. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
kötelező...mi az h nem felel meg 1ébként????örülj h dolgozhatsz és nem 22tőt kapsz
2015. jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát menjél te 50 ezerért és dolgozd ki a beledet te ennyiért, ne másnak osszad az észt:D......

Nem felel meg igen,még a minimálbérből se lehet meg élni nemhogy a feléből...

Én inkább várok egy olyan munkára, ahol megfizetnek és nem megaláznak.

2015. jún. 2. 11:53
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Ez a baj hogy csak vársz rá.
2015. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha a felajánlott bér alacsonyabb, mint a jelenleg kapott járadékod összege, akkor szankció nélkül visszautasíthatod.
2015. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Természetesen teszek érte, nagyon sok helyre szórom az önéletrajzomat.

Pályakezdő vagyok, így nem kapok semmilyen segélyt, juttatást a munkaügyitől.

Gondoltam jelentkezem, hátha kínálnak valamit, a hölgy se mondta, hogy ez közmunka, csak ott derült ki..

2015. jún. 2. 12:13
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Tehát a 0Ft jobb neked mint az 50ezer Ft? Mellesleg nem tudom milyen megélhetésről beszélsz itt, mivel vélhetően a szüleid tartanak el...
2015. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem nulla a bevetelem xd vannak alkalmi munkaim, verplazmaado,statiszta es idosgondozo vagyok. 50ezret igy is megkeresem,csak nem heti 40 ora munkaval hanem 15-20 es ez itt a kulonbseg..
2015. jún. 2. 12:30
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen meg a szuleimmel elek,ugyh nem vagyok erre a megalaztatasra ra szorulva ,atadom annak a lehetoseget ,aki igen.Pl akinek 5 ehes gyereket kell etetnie..
2015. jún. 2. 12:37
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
nem is adnék neked 1 ft-tot sem...sültgalamb
2015. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!