Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné kimenni egy óceánjáró...

Megérné kimenni egy óceánjáró hajóra dolgozni a jövőnk érdekében?

Figyelt kérdés

Valutapénztáros végzettséggel 2 év gyakorlattal + nyelvtudással 5-ször annyit keresnék mint magyarországon....



[link]


kaszinópénztáros állásra gondoltam, 2 év múlva mennék, addigra meglesz a 2 éves tapasztalatom, és addig tanulom az angolt is serényen.


sztem 3 millió simán összejönne 5 hónap alatt... és már előrébb lennék az építkezéshez vezető úton....


Ha párom is jönne, akkor az összeg akár duplázódna is és abból már egész jó kis családi házat építhetnénk, ha már most kezdünk lakástakarékot is rakni.


2015. jún. 2. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri, ez egyértelmű.
2015. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És mi lesz mikor visszajöttök? Beálltok 100-150e -ért dolgozni?
2015. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát annál már most is többet keresünk, de igen, vagy Mo-n letelepedünk, vagy Németország.
2015. jún. 2. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Megéri kimenni, de ha itthon akartok letelepdni, azt meg kell tudnotok tervezni. Nem véletlen, ilyen ez a szakma :-)) Viszont a "bejáratott út, mindig könnyebb" és az itthoni bérekheze viszoynítva tuda azt, hogy van egy aláírt, vagy aláírandó szerződésed újabb milliókért jövőre nagy vonzerő, hogy vissza is tudj térni a "normál kerékvégésba".


Németben mondjuk iyen referenciával nem tudom mennyire lehet érvényesülni, egy felszolgáló, vagy szakács már reálisabb lenne hozzá.

2015. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 és ezek után még sír a szátok?
2015. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A jövődért mindig érdemes kockáztatni...üdv: John Connor
2015. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát azért szülőket is kell támogatni... nem sok marad félre tenni.
2015. jún. 2. 20:42
 8/8 anonim válasza:

szerintem mindenképp megérni, hisz nagyon magas a fizetés, bár igaz a napi 15 óra munka alatt a lelkedet is kidolgozod. nem nagyon mész le a hajóról, ezért szinte az összes megmarad. egy-két szerződésből remek alapot lehet keresni a jövőre nézve, főleg ha a párod is megy. mindenképp próbáljátok ki, mindenki azt mondja, hogy egyedülálló kaland.

én is 2 év múlva tervezek menni, most szeptemberben elkezdek egy 2 éves sulit, közben angol nyelvvizsga.

ja és az amcsi óceánjárókra 21 év a korhatár, azt mindenképp meg kell várnom :)

2015. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!