Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mi éri meg jobban,...

Szerintetek mi éri meg jobban, nettó 150-160. 000-ért rendes munkaidőben (9-17-ig) vagy három műszakban 200. 000-ért dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 20:24
 1/6 anonim válasza:
szerintem 1.
2015. jún. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. még hozzátenném, hogy az első lehetőségnél inkább reggel 8-tól 17-17.30-ig van a munkaidő, a másodikról túlóra ügyben nincs tapasztalatom.
2015. jún. 2. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
első
2015. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez több mindentől függ. Van-e eltartottad, van-e lakáshiteled, a párod mennyit keres, ilyesmi.

De alapvetően az az igazság, hogy egy bizonyos szinten túl többet ér a szabadidő, mint a pénz, és az ember inkább a szabadidőt választja, mint a még több munkát.

Ráadásul a 3 műszak teljesen tönkreteszi az embert, nem tudod megszokni, hogy össze-vissza alszol. Én maximum ideiglenesen vállalnám el, ha nem lenne más lehetőség, de hosszú távon biztos, hogy keresnék mást. Szerintem ez a 40 e nettó nem éri meg a szabadidő hiányát és az egészségügyi kockázatot. Persze ha a lakáshiteled függ tőle, akkor fontold meg.

2015. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyik sem :\
2015. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hol jobbak az előre lépési lehetőségek. Adott esetben ingyen is érdemes gyakornokoskodni, máskor, meg 420k nettó is egy karriertemető posvány. Szerintem ettől függ, nem a fenti összegektől.
2015. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!