Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor már az utolsó normális...

Amikor már az utolsó normális munkahelytől is csak azt hallom vissza, hogy majd keresnek érdemes elgondolkodni külföldön?

Figyelt kérdés

Tudom, részben az én hibám is, nem fogom részletezni,hogy miért.

Alja fizetést kínáltak,de viszonylag kényelmes munkakör lenne,tehát még mindig jobb mint a gyári meló vagy a közmunka,de innen is azt kaptam meg,hogy köszi majd keresünk,ez már a sokadik ilyen hely ahol voltam. Érdemes elgondolkodnom tehát külföldi melón szerintetek?

Mert,ha be is jönne ez a meló épp,hogy csak elvergődnék abból a fizuból amit ott kapnék(100-on bőven alul)



2015. jún. 3. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

ha beszélsz valamilyen nyelven, akkor mindenképpen érdemes szerintem. Én 3 évig melóztam kint, a honvágy miatt nemrég hazajöttem, de megérte anyagilag is, meg tapasztalat szempontjából is.


Ha viszont nem beszélsz semmilyen nyelven, akkor ne menj sehová, mert átb.sznak, lehúznak, és odakint csak még mocskosabb aljamelót kapsz, ha egyáltalán kapsz melót (nagyobb az esély, hogy nem kapsz semmilyet.)


Ennyi! :)

2015. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak kényszerűségből vagy dühből ne menj ki. Főleg ha nincs idegennyelv tudásod és minimálisan néhány százezred a amíg kint keresel munkát.
2015. jún. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!