Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok az interneten...

Hol tudok az interneten normális álláshirdetéseket nézegetni? Hol érdemes kutakodni, akár interneten, akár újságokban?

Figyelt kérdés

Eddig egyedül az apródot találtam, ahol normálisan, viszonylag sok állás található.

Viszont azt is figyelembe kellene venni, hogy csak érettségim van, így ehhez megfelelő követelményű álláshirdetéseket szeretnék nézegetni.


Köszönöm!


2013. márc. 28. 17:13
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az apród tele van kamu hírdetésekkel. Én pl Szegednél szoktam kutakodni, de mindig ugyanazokat a hírdetőket adja ki én nemtudom, hogy tudják naponta felrakni ugyanazt a hírdetést mikor hetente lehet csak újítani, de az összes semmitmondó sok pénzt ígérő általában értékesítős, Zepteres, levélszétküldős kamu!!! Ráadásul egy csomó külföldi munkát ad ki ami engem egyáltalán nem érdekel, csak Szegedhez regisztrálták be, így alig lehet áttekinteni az egészet. Szerintem az afsz.hu (Nemzeti Foglalkoztatási Szolgálat) oldalán hivatalos, nem kamu hírdetések vannak, és településre (kisebbekre is) ki lehet választani.
2013. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Munkaügyi központok oldalai, expressz, jofogas, cvonline, workania


Ha pesti vagy akkor expressz és metro újság.

2013. márc. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. márc. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!