Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 eves vagyok egy szakmaval...

20 eves vagyok egy szakmaval rendelkezem de nem szeretnek benne dolgozni, sokkal tobbre vagyom, ugy gondolom meg nem keso. Minek erdemes tanulnom?

Figyelt kérdés

Ki mit csinalna a helyemben? Tekintsunk el a szakmatol, epitoipari szakma de nem az en vilagom.

Johet a kerdes, hogy minek tanultam ennek? Szerintem 15 eves fejjel kevesen tudjak eldonteni mit is akarnak, plane ha nem kapnak szuloi tamogatast.

Barmilyen otletet szivesen olvasok.

Koszonom a valaszokat!


2015. jún. 4. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés! Hmmm Épitöipar-nekem is van! Tanulni??? Most ebben a rendszerben?? hmmm

szakmával kimehetsz külföldre: Sajna Én már korosabb vagyok-nem tehetem: 20 évesen , nem gondolkodnék...

2015. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csaladcentrikus vagyok nagyon, viszont mikor elhataroztam, hogy megprobalok kimenni sehova nem kellettem szakmai tapasztalat nelkul. Itthon teljesen mas epitoipari szakmaban dolgozom aminek koze nincs a szakmamhoz. Sajat szakmamban nem tudtam elhelyezkedni, hiaba a jeles szakmai vizsga. Itt mar semmi sem szamit.
2015. jún. 4. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, azzal itthon is lehet boldogulni.
2015. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor ki tudsz menni külföldre, vannak szakmai tapasztalat nélkül végezhető munkák is, azzal viszonylag jól lehet keresni.


Én 21 éves vagyok, pénzügyi területen dolgozom Magyarországon, itt meg lehet keresni kb. 3-400e Ft-ot kezdőként is. Pénzügyi főiskolát nem végeztem, csak MNB tanfolyamokat, illetve rengeteg képzésen vettem részt, magam is tanultam folyamatosan, a szakmáról, most pedig kb. 2,5 éve csinálom. A fontos az volt, hogy nem ilyen MLM-es magát pénzügyi cégnek hirdető céghez mentem, hanem valódi pénzügyi tanácsadó céghez, ami valóban jól fizet, kifizet időben Most munka mellett végzek különböző képzéseket (pl. tőzsde), hogy még több mindennel foglalkozhassak. Ha érdekel szívesen mesélek bővebben, csak írj rám :).

2015. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!