Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan internetes...

Létezik olyan internetes munka, ami nem átverés és nem csak a veszteség van benne? És ha igen, akkor mi ez?

Figyelt kérdés
Vagy ebben az országban tényleg nem gondol senki azokra, akik nem tudnak másképpen pénzhez jutni, csak otthonról? Ülnék én egész nap is a gép előtt, ha fizetnének érte, még ha a minimálbér töredékét, akkor is, de eddig nem találtam semmit, ami működőképes lenne. Valaki talált már valami ételmeset, aki hasonló helyzetben van?

2015. jún. 6. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Komoly szaktudás (pl. programozás) nem létezik internetes munka.


"tényleg nem gondol senki azokra" Tényleg. Egy munkáltató nem jóindulatból dolgoztat valakit, hanem a profitért.

2015. jún. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Csak olyan van hogy bekell fizetni valamennyit és aztán majd te is csináld azt.
2015. jún. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező: Te milyen munkákra gondoltál?
2015. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én itthonról dolgozom(programozás) távmunkában egyetem mellett. Képzettség nélkül nem fogsz munkát találni.
2015. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!