Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha nem fizetnek ki a cégnél?

Figyelt kérdés
Fuvarozó cégnél dolgozom (Szlovákiában), 2 hónapja le akartam számolni,mert 4-5 napokat álltam külföldön egy parkolóban, várva a címekre, persze az állásidőt nem fizették.Ez úgy állandósulni látszott, alíg kerestem valamit, viszont soha nem voltam otthon. De visza könyörgött a főnök, hogy sok minden fog változni, oda fog figyelni rá, hogy jobban kijöjjek anyagilag, és megígérte hogy nem állok majd ennyit. Persze ez nem így lett, így felhívtam őket csütörtökön (külföldről), hogy hétvégére állítsák ki a papírjaimat, itt a vége, leszámolok. Mondták jó.. na most azóta állok ismét mondván, még egy címen meg kell rakodjak, mert ha így hazamegyek, bukok 300 eurót, azaz nemhogy fizut nem kapok, még nekem kéne fizetnem. Közben felhívtak, hogy forintra átszámolva 50ezer lett a telszámlám, ami eleve kizárt. Folyamatosan bszogatnak, és egyre jobban úgy érzem, utolsó csepp vérig leszívnak, és ez már szpatás. Arra megy ki a játék, hogy magamtól menjek vissza, és akkor nem kapok se a múlt hónapra, se erre a pár napra fizut. Mit lehet ebben az esetben tenni? Köszi a válaszokat
2015. jún. 7. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

gondolom bejelentve nem vagy, úgy viszont semmit nem tehetsz.

ha hivatalosan dolgozol, akkor gondolom ott is lehet a munkaügyi bírósághoz fordulni.

2015. jún. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogynem, bejelentett a munka, de megéri bíróságra menni magyarként szlovákokhoz?
2015. jún. 7. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél előbb lépjél tovább..tanulj az esetből.
2015. jún. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!