Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit aktuális kérni szállít...

Mennyit aktuális kérni szállítmányozási cégnél külföldi kapcsolattartóként? (megrendelések, üzletkötés, egyebek a feladat)

Figyelt kérdés
2015. jún. 8. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz megmondani, függ a cég forgalmától, méretétől, attól, hogy hány nyelven kell tudnod, mennyire nehezen találnak a helyedre másik embert, stb... Ha kell hozzá 2-3 nyelvet tárgyalóképesen beszélni, esetleg mérnöki végzettség, két szakterület zsargonjának ismerete, 5+ év szakmai tapasztalat, akkor mondjuk 800 nettó. Ennyi információból, amit megadtál, nehéz kiindulni.
2015. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

attól függ milyen végzettséged is van!

diplomával pályakezdőként 150nettó minimum

2015. jún. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

közgazdász diploma, nem hiszem hogy sok köze lenne hozzá, egyedül a német nyelvet kérik és nehezen találnak valakit, azt szögezték csak le, hogy agilisnek kell lenni nagyon, mert eddig egy dolgozójuk sem az, és ez nekik elkeserítő.

nagy cégről van szó, de nem multi.


jó lenne ha tudnék valamit felelni arra, hogy mennyit kérek..

2015. jún. 8. 14:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mondtad, hogy van-e tapasztalatod, 2 évnél több gondolom nincs. Biztosítanám őket, hogy rugalmas vagyok és nem fogok meglépni 2 hónap múlva és azt mondanám, hogy kezdőfizetés nettó 250. Ha tényleg nehezen találnak, jó a nyelvtudásod és meggyőzően tárgyalsz, szerintem belemennek. Attól függően, hogy van-e tapasztalatod, valamint hogy mennyire tárgyalsz magabiztosan természetesen saját belátásod szerint mehetsz alá/fölé.
2015. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a támpontot


én kicsit jobban örülnék, ha próbanap után kerülne sor a béregyezségre, érdekesnek találom, hogy előre lérnek igényt, amikor az ember azt sem látja még, hogy látástól vakulásig fogják e dolgoztatni, vagy készenlétit is várnak majd esetleg.., meg sorolhatnám..

2015. jún. 8. 14:44
 6/11 A kérdező kommentje:
csak szóval mert volt cég ahol tolmácsoltam is, jóformán könyvet fordítottam nekik(és persze a szerződésemben nem állt, tehát nyelvpótlékot vagy ilyesmit kellett volna kapjak) plusz egy rakás számlázásos, bevételezési, egyéb melo 90 ezerért..
2015. jún. 8. 14:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor mondd ezt nekik.
2015. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyelvpótlék közalkalmazottaknak jár.
2015. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó. úgy tudom abban az esetben is jár, ha kérik idegennyelv használatra a munkavállalót és a munkaszerződésében viszont nem szerepel feladatként.
2015. jún. 8. 15:04
 10/11 anonim ***** válasza:

azért kérnek igényt, mert van olyan aki diplomával 90 vagy 120 nettót kér és azt veszik fel ingyen dolgozni! sőt sok pofátlan kis kft még képes minimálbérért vagy 2órában,4órában bejelenteni.


A helyedben ragaszkodnék a 150 nettóhoz,ha ennyit nem adnak érte, akkor átverés a munka.

2015. jún. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!