Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Merre célszerű állás után...

Merre célszerű állás után érdeklődni, ahol nem minimálbérrel szúrják ki az ember szemét? Bövebben lent

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok,érettségivel,és minél hamarabb szeretnék albérletbe menni,de legalább olyan állás kéne ahol min. 150e forintot megkap az ember,(szóval nem a Tesco és egyéb multikra gondolok ahol jó, ha a 90 ezret megkapják)és ennek reményében írtam ki ezt a kérdést,hátha valaki tud segíteni,akár csak irányvonalat adni hogy merre érdemes kutatni ez ügyben...Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat előre is!:)
2015. jún. 9. 15:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Nyelvismeret és végzettség nélkül pedig csak a minimálbéres munkák maradnak.
2015. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Segítene, ha leírnád, hogy hány nyelvet beszélsz, milyen szinten, és hogy mihez értesz.
2015. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
angolból érettségiztem középfokon négyesre.
2015. jún. 9. 15:57
 4/28 A kérdező kommentje:
ill elvégeztem egy szakmát,csak azt azért nem írtam bele,mert abban a szakmában nem akarok dolgozni,viszont az oltásokat megy úgyis kapnám hogy akkor minek csináltad meg stb,az egy mellényúlás volt,szóval épp ezért nem írtam ki.szakács szakma egyébként.
2015. jún. 9. 16:00
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont marad a minimálbér, hacsak nem mész el tanulni. Nyelv és szaktudással nem rendelkező munkakereső bőven akad.
2015. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
így a nettó 150E csak wishful-thinking
2015. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%
Orbán Viktornál.
2015. jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid. Érettségivel, pályakezdőként örülhetsz, ha egyáltalán felvesznek valahová protekció nélkül. Még a 90ezerért is összeteheted a két kezed. Egyébként gyárban, három műszakban vagy folyamatosban, ha rendszeresen túlórázol, akkor kaphatsz 130-140-et. De akkor ne tervezz mást az életedbe, csak hogy dolgozol, eszel és alszol.
2015. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Álmodik a nyomor. Képesítés, valós nyelvtudás, eladható szaktudás nélkül nagyjából 0 esélyed van 100 nettónál több fizetésre.
2015. jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
A feszolgálást akartam javasolni, de látom írtad a szakmád. Csak szakácsként nem akarsz dolgozni, vagy az egész vendéglátás nem érdekel?
2015. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!