Kezdőoldal » Otthon » Kert » A licsi fám virágcserépben...

A licsi fám virágcserépben van, egy virág mellett, mikor ültessem át?

Figyelt kérdés
Még februárban ettem licsit. Mondták,hogy próbáljam elülteni. Elolvastam róla pár dolgot,és rájöttem,h túl sok minden kell a kikeléséhez,ezért megfogtam és belenyomtam az egyik virág mellé a földbe. Jóóval egy hónap után meg kikelt :D És már több,mint 15centis,nagy levelei vannak. Ültessem át most,vagy várjak amig kicsit megerősödik? Köszi :)

2015. máj. 23. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem esik le a föld a gyökeréről (benőtte már) akkor bármikor átültethető, ha nem látod jelét ennek (alul jön ki a gyökér pl.) akkor inkább várjál.
2015. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat eleg nagy cserepben van,d majd jobban megvizsgalom. Köszi :-)
2015. máj. 23. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A licsinek talán jobb lenne, ha később ültetnéd, de ha a gyökerei összefonódnak a virágéval, akkor mindkettő sérülni fog a szétszedésnél, ezért talán mégis jobb korábban.
2015. máj. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A viragot nem sajnalom :-D remelem a Licsi tuleli.
2015. máj. 25. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!