Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen mérnöknek érdemes tanulni?

Milyen mérnöknek érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Manapság milyen mérnöknek érdemes tanulni hogy jól eltudjak helyezkedni. Igazából mindegyik mérnök érdekel. Csak én a gépészmérnököt úgy képzelem el mint valami autószerelő amit nem igazán tudnék elképzelni magamról. Nagyon sokat segítene ha valaki leírná hogy milyen mérnökök léteznek,és kb. mennyit lehet vele keresni.

2015. jún. 15. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hire the person, not the position...
2015. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a "mechanic" és a "mechanical engineer" között igen nagy különbség van;) Szóval ez a gépészmérnök-autószerelő dolog olyan, mintha azt mondanád, hogy az építészmérnök csak egy puccos megnevezése a Sanyinak, aki a maltert hordja.
2015. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

úú :D hát azért egy gépészmérnök az nem autókat szerel

villamos, gépész, mecha, jármű, energetika ez mind jó szak, de kb ebben a sorrendben javaslom.

2015. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi és ezekkel kb. mennyit lehet keresni?
2015. jún. 15. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Nettó 200 és 2millió között.
2015. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindegyik?
2015. jún. 15. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, hogy állsz a parciális integrálással és a másodrendű lineáris inhomogén differenciálegyenletekkel?

Mondjuk akinek a gépészmérnök = autószerelő, attól lehet, hogy nem kellene ilyesmit kérdeznem...

2015. jún. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Csak én a gépészmérnököt úgy képzelem el mint valami autószerelő amit nem igazán tudnék elképzelni magamról."


Hulye vagy.

2015. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kérlek ne szóljátok le. Fiatal még biztos, érettségi előtt állhat.

Világosan emlékszek , mielőtt gépészre nekem is voltak enyhén szolva balga gondolataim a szakról. Pl. : hogy majd szerelgetünk, olajosak leszünk....és hát nem voltam egyedül ezzel.


A gépész egy univerzális szakma. Nem bántam meg ,hogy idejöttem. Ezzel a szakkal szó szerint lehet akármi belőled a jövöben, persze ahhoz te is kellesz.

Ami nagyon fontos még, találkoztam olyan emberrel is aki gépésszel beszerzésre ment, de ezer meg egy variáció lehet tényleg.

Sok sikert

U.I : Széchenyire jártam , minket ott rendesen leszopattak....mielőtt jelentkeztek , ezt is gondoljátok át.

2017. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!