Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fesztiválönkéntesek kapnak...

Fesztiválönkéntesek kapnak pénzt? (Sound, Sziget stb. )

Figyelt kérdés

"a legfontosabb alapvetésünk az, hogy az önkéntes nem ingyen munkaerő" - végül is akkor a fizetség a kaja, sátorhely, munkaruha, belépők ?

Csak mert elég félre érthető a mondat



2015. jún. 18. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
miért kapnának? akkor még kevesebb maradna a kapzsi tulajdonosoknak.
2015. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

F@zt kapnak a seqqükbe, tavalyelőtt hívtak ilyen helyre és hogy az adott napokon, lévén, hogy fiu vagyok, az este 10-masnap hajnal 6-ig müszakot kéne vinnem, de fizetik a feszt. belépőt. Hát kösz b+ így megis éri bemenni, hog hajnal 6-9ig alszok (mert utana megdöglesz a sátorban) és este 10ig hereverés mert program sincs és még egy-két söröcskét se nagyon lehet inni, mert mindjárt munka...

Jah és utazás előtt egy nappal szólnak, hogy vigyek fullüres fehér pólót. Mondtam, hogy nincs és nekik állt feljebb, hogy mi az , hogy nincs. Konkrétan a konzerveket vettem, és le volt szervezve, hogy jön fel a sátram otthonról hozzám (pesten tanulok) mikor telefonálnak 2-4 órával a pólós beszélgetés után, hogy amúg nem kellek, mert beszerveztek vki mást.

De persze angol-német nyelvtudás az kötelező, anyjuk *csáját...

2015. jún. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!