Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok a Westend...

Martinokok02 kérdése:

Mit gondoltok a Westend McDonald's-ról mint diákmunkai lehetőség?

Figyelt kérdés

Kívancsi vagyok azoknak az embereknek a véleményére, akik dolgoztak vagy esetleg most is ott dolgoznak, hogy milyen a légkör, hogy bírják..stb

Válaszotokat előre is köszönöm.:)



2015. jún. 20. 14:00
 1/2 anonim válasza:

Az elején leszögezném, hogy én sose kedveltem az ilyen helyeket, mint munkakör és nem is dolgoztam itt. Viszont a barátnőm igen és az így róla el tudom mondani, hogy mi hogy... meg hogy mi :)


Kb. egy hónapot dolgozott ott, mint diákmunkás. Suli után, elég necces volt (mellesleg a blahai mekiben dolgozott) elég rossz körynék, sokan járnak oda nagya hajtás, kevés a pénz, de ezeket tudja mindenki.

Rosszabb része, hogy ha nincs senki akkor is kell valamit csinálni, mert vanna ott "főnökök" vagy vmi ilyesmik, akiknek érettségi mellett semmiük sincs csak épp ott robotoltak 3-4 évet és kihalásos alapon műszakvezetők lettek. Nagy karrier, de beképzelték, hogy ők mindent megtehetnek akkor is baszogattak, ha nincs semmi... bár talál ezzel se mondtam újat.

Ő sültkrumplizott, este hazajött gyakorlatilag lemoshatatlan volt az égett olaj szaga, másnap mikor ment a villanyoson akkor is lehetett érezni úgyhogy a szag is fa..sza.

40 fok, szünet az kb 2x 10 perc, de azon kívül 1 korty víz ha jófejek. Sok ember megfordul ott, nem véletlen valaki nemtetszik van helyette 10 másik



összeségében: Azóta nem eszik mekis kaját mert tudja mi hogy készül :D tanulópénznek jó volt 60ezer.. fákje, és azóta tanul, hogy ne ott végezze :)

Persze ez a blaha meki volt :) diákmunkára csak akkor menj, ha nagyon nincs más.. de várd meg mások válaszát is

2015. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
felvesznek oda? akkor örülj neki!
2015. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!