Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvettek a Kuehlmann céghez,...

Lilebibic kérdése:

Felvettek a Kuehlmann céghez, de semmit nem tudok róla. Kecsegtet a lehetőség, hogy a mostani ergya állásomat elcseréljem egy jobban fizetősre, csak nem akarok két szék közül a földre esni. Ismeri valaki ezt a céget?

Figyelt kérdés

#német munka #Kuehlmann #westenholz kühlmann
2015. máj. 24. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem egészen értelek. Voltál valami állásinterjún ha felvettek, ott eleve tudtál kérdezni a cégről nem?


Valójában mitől fél, mit jelent a két szék között földre esés most ebben az esetben?

2015. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Ez egy partiszervezo ceg. A kerdes alapjan teged oda maximum takaritonak vettek fel, tehat edesmindegy mivel foglalkozik amugy a ceg.
2015. máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mégis, milyen pozícióra?
2015. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia ! Gondolom azota mar okosabb vagy !

Tudnek meselni en is .. Ugyanis ott dolgozom ! Kemény meló a javabol [link] [link]

Kemenyen meg kell dolgozni a fizetésért ! Parikatöltés ... Droid munka !!!!!!!

2015. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 lao0289 válasza:
100%
Én is ott dolgoztam... Csak akkor vállald ha kötélből vannak az idegeid... Sok jót nem tudok róla mesélni...
2017. nov. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia ex kollega ;-) ... Nem bírtad Zsuzsa rém uralmát .. vagy a többi magyar "etalon " dolgozót ? .. Meg tudlak érteni :D ..
2017. nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Szia!

Mi ott dolgoztunk párommal 4 hónapot!

Alapjába véve a munka tűrhető lenne csak sajnos a Főnök asszony és az "én itt vagyok 3 éve baz*meg" kollega miatt nem a legjobb. De ha őket leszarod akkor hajrá :) Mi tovább álltunk szerencsére

2018. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Utolsó .. jól tettétek !

Amúgy tényleg nem lenne annyira vészes maga a meló , ugródeszkának mindenképpen megteszi !

Én állandó délutános voltam anno .. ez még annyiból jobb volt , hogy a “Főnökasszony “ nem volt ...

de a régi kollégákat , akik arra verték magukat hogy x éve ott vannak én sem bírtam ... vagyis tényleg az kell , hogy beveszed a leszarom tablettát ;)

2018. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Soma9906 válasza:

Hát gyerekek be.....k rajtatok. :)

Semmi baj nincs Zsuzsával ő a fönök és igen is meg kel követelnie hogy teljesitsetek.Ti csak vendég munkások vagytok egy idegen Országba.Én 4 évet dolgoztam ott és meg is becsültek hiszen bármikor számithatok a munkára.Nem azért váltottam mert oly rossz lenne hiszen mindenhol dolgozni kel.Sokan beszéltek balgaságokat.Korekt cég fizet rendesen.

2018. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Persze Zsuzsának is megvolt a felelőssége belátom a dolgozók iránt. Csak mikor még esélyt de ad a másiknak hogy bizonyïtson az rosszul esik az embernek. Most Brémába vagyok egy kuytakonzerv gyárban. Itt a főnökök olyanok mintha ezer éve ismernénk egymást. Minden pozîciöba esélyt adnak közvetlenek!

A khülmann ugródeszkának jó!

2018. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!