Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Meló-Diák-nál minden hónap...

A Meló-Diák-nál minden hónap hányadikán utaják a fizetést?

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 11:27
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
ÉS még azt szeretném kérdezni,hogy ha mondjuk a fizetés utalás előtt 1 vagy 2 nappal még lesz munka,akkor azt is akkor utalják vagy azt majd a következő hónapban?
2015. jún. 29. 11:29
 2/23 anonim ***** válasza:

A fürgediáknál úgy van (gondolom hogy a többinél is hasonló), hogy minden hónap 10. amikor utalják a pénzt. ÉS mindig az előző hónap légvégéig ledolgozott pénzt utalják.

Pl ha most dolgozol akkor július 10.-én a most június 30.-ig ledolgozott pénzt fizetik és amit július 10. előtt dolgozol júliusban azt augusztus 10.-én utalják.

Röviden mindig az előző hónapban dolgozott pénzt fizetik.

2015. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Minden hónap 10-én. Este felé szokott megérkezni, az elmúlt 1-1,5 évemben egyszer késett a fizetés, akkor is csak egy napot, szóval nincs ezzel gond náluk.


A fizetés mindig egy hónapra szól (1-től a hónap utolsó napjáig), és pont azért van a kifizetés 10-én, mert a hónap első napjaiban gyűjtik be a jelenléti íveket, és számolják ki a béreket, stb., ez a bérszámfejtés. Nem azért, mert valaki a hasára ütött, hogy "ne legyen má' 1-jén fizetés". Így értelemszerűen azt meg majd csak következő hónap 10-én kapod meg, amit 10-ig dolgoztál.

2015. jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor nem fogok annyira igyekezni,majd ráérek,meg nem ér annyit,hogy a Tesco-ban szivassanak napi 8 órán keresztül,annyi pénzért,amit fizetnek.

2015. jún. 30. 09:13
 5/23 anonim ***** válasza:
Mivan? Ha most nem kapod meg rögtön a pénzt akkor már nem is éri meg dolgozni? Az ilyen iskolaszövetkezetek pontosan úgy működnek mint bármely más munkahely. A legtöbb helyen mindig 10.-én van a fizetés sé az előző hónapot fizetik.
2015. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem azt mindom,hogy nem éri meg,de amilyen bunkó a vezetés,ahoz képest elég alacsony a fizetés,és ez nem arra sarkal,hogy mennyire jobbab kell teljesítenem.
2015. jún. 30. 22:32
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában a diákoknak nagyon alacsony fizetést adnak, mert rengetegen vannak akik jelentkeznek. Most pl egy árufeltöltő munka még annyira nem is szar diákoknak és arra nagyon sokan be akarnak kerülni.
2015. jún. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Érte,köszönöm az értelmes válaszokat.
2015. júl. 1. 06:52
 9/23 anonim ***** válasza:

" Általában a diákoknak nagyon

alacsony fizetést adnak,"


Netto minimalbernel joval tobbet, szoval ez amolyan mihez kepest alacsony. A minimalberhez vagy a kozmunkahoz kepest alomfizu a legrosszabb diakmelo is.

2015. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A diákoknak is minimálbért adnak a munkák 90%-ánál. Nem tudom hogy honnan jön egyeseknek ez a "többet fizetnek"dolog. 604 forint a minimál órabér. Ennyit fizet a legtöbb munkáért is egy szövetkezet.
2015. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!