Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HÁDA használt ruha kereskedés?

HÁDA használt ruha kereskedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdeklődnék, ha van olyan ,aki dolgozott már a HÁDA ruhakereskedésben, hogy mennyi bért kapnak az ottani dolgozók? Minimálbért kapnak csak? És egyéb más juttatásokat is kapnak pl. az utiköltséget fizetnék vagy azt saját pénzből kéne megoldani? Most munkát keresek és egy budapesti angol használt ruha kereskedésbe hirdetnek felvétel. Ha behívnának és ha felvennének biztos hogy két bérletet kellene vennem ami a minimálbéres fizuból nem tellene. Mert 23. 000 Ft lenne a bérlet.

Szóval aki már dolgozott ilyen helyen az írjon nekem pár információt. Előre is köszönöm :)


2015. jún. 29. 13:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi! XD Akartam írni helyesen, hogy "nem telne" !!!! Gyorsan írtam XD
2015. jún. 29. 13:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Rá kell kérdezni az interjún, hogy mennyi az annyi és térítik-e a bérletet.
2015. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!