Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként belevágnátok...

Pályakezdőként belevágnátok jutalékrendszerű ügynöki munkába? És aki megtette annak mik a tapasztalatai? Megéri? Fizethet annyit, hogy ne kelljen másik állást vállalnom?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor vágnék bele, ha nem a megélhetéshez kell a pénz. Az elején simán előfordulhat, hogy néhány hónapig nem lesz jutalékod, bele kell neked is tanulni bármi legyen is az. Ha jó a beszélőkéd és képes vagy meggyőzni az embereket akár még olyan dologról is, ami a legkevésbé sem jó nekik, akkor vágj bele nyugodtan. Ha tisztességesen akarod csinálni, akkor nem fogsz tudni megélni belőle később sem. De ha képes vagy szétválasztani a magánembert és az üzletembert magadban és ha az anyagi érdeked úgy kívánja, át is vernél embereket, akkor nagyon meg tudod szedni magad ezzel és nem kell másik állás.
2010. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam egy újságnál,ahol egy pályakezdő fiú lett a hirdetések értékesítője. Nagyon jó dumája van, de tényleg a nők még a telefonon is epedtek utána. Olyan sikeres lett, hogy bár még nem keres többet 130.000-nél, de már kapott ajánlatot egy TV-nél, ahol kereshet több százezret is. De ő erre született kb. fantasztikusan tehetséges, és nagyon szorgalmas. Nem sajnálja az időt, energiát napi sok-sok telefonhívásra, ajánlatküldésre, és a nagy számok történye alapján mivel sokat hív, sok jön be neki. Sok sikert, ha te is ilyen személyiség vagy.Ja, eszembe jutott egy másik story, egy lányról, aki nem sales-nak való, de elment ő is hirdetési ügynökséghez, és ő meg tök csöndes, meg kedves, és a férfiaknak a telefonban bejött, és ő is tök jól keresett, viszont aztán adódott más irodai munka, és váltott. S mivel volt már valamilyen irodai tapasztalata, felvették, míg az irodai tapasztalat nélkül hiába keresett állást.
2010. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az attól függ melyik cégnél és mit kell eladni...

Nehéz kenyér.

De most van 1 lehetőség, ami nem mlm és nem kell vállalkozói.

Ja és a legfontosabb nincs termékértékesítés!!!

így nincs is lejáratva

ha érdelel írok róla privátba szívesen...

2010. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pályakezdőként kezdtem el pénzügyi területen dolgozni,tisztán jutalékos rendszer, az elején kicsit nehezen ment, de mostanra már nagyon jól keresek, és alig dolgozok, mármint napi 1-2 órát.Lassan 2 éve dolgozok pénzügyi t.-ként, és nem cserélném le semmire.
2011. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!