Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tatabányán milyen álláslehetős...

Tatabányán milyen álláslehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

22/F vagyok a tanulmányaimat abbahagytam(elektroniaki technikusnak utána gépgyártástechnológiai technikusnak (CNC) tanultam),de jelenleg operátor vagyok(3 éve) egy tatabányai nagynevű termelő cégnél.


Elegem van a multikbólés elmennék egy kisebb létszámmal rendelkező vállalathoz tatabányán ahol talán többre becsülik az embert. Az egyik kollegámnak ez sikerült és ott jóval többet kap alapból mint egy operátor.


Milyen kisebb cégek találhatóak tatabányán(nem a nagy multikra gondolok mint pl a delphi,grudfos,coloplast,agc stb...)


2015. júl. 4. 20:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!