Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Táppénz összegét mennyi időre...

Táppénz összegét mennyi időre kaphatom meg így?

Figyelt kérdés
Üzemi balesetem volt, eltört az ujjam. Az orvos 1 hónapig nem javasolta, hogy dolgozzak. Én viszont még próba időn vagyok és nem szerettem volna, hogy emiatt kirúgjanak. 1 hétig voltam tp.n, ezután olyan munkát kértem amit el tudok végezni így is. 1 hetet ledolgoztam, de vissza kell mennem tp.re, mert már azt sem tudom rendesen elvégezni (nehezebb dobozok pakolása, ahhoz pedig két kéz kell). A főnököm közölte, hogy nem kell dolgoznom ott ha nem tudok, ami nagy eséllyel jelenti a felmondást. A kórházi papíromon csak a dátum van, amikor majd vissza kell mennem és kiveszik a drótot. A háziorvosomtól kértem tp.-s papírt addig a napig és az üzemi baleset kódját írta rá. A táppénz összegét mind a három hétre megkapom így? Vagy hHoga kirúgnak közben akkor csak addig a napig fizetnek ki amíg megszűnik a munkaviszony?

2015. júl. 6. 19:41
 1/2 A kérdező kommentje:
*Hogyha
2015. júl. 6. 19:46
 2/2 A kérdező kommentje:

Érthetőbben:

16.-án történt a baleset. 17-28.ig táppénzen voltam.

29-3.ig dolgoztam. Mától, azaz 6.tól 24.ig,(akkor kell mennem drót eltávolításra) vettek fel újra táppénzre.

17-28ig mindenképp megkapom a tp.t, de ha esetleg megszűnik a munkaviszonyom akkor a maradék időből csak addig a napig kapom meg amikor megszüntetik?

2015. júl. 6. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!