Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végzettség nélkül lehetek...

Végzettség nélkül lehetek magánnyomozó? Vagyis pl. sima magánvállalkozóként vállalhatnék megbízásokat?

Figyelt kérdés

Szeretnék magánnyomozó lenni, természetesen semmilyen végzettségem sincs, és nem is szeretnék tanfolyamokra időt pocsékolni (amellett szerintem felesleges is).


Kérdés, hogy végzettség nélkül, legálisan vállalhatnék-e ilyen munkát (kisvállalkozóként, vagy ilyesmi)?


A véremben van a szakma, amolyan megérzés, és sok éves személyes tapasztalat... Számomra fura, hogy 100 ezreket dobnak ki emberek felkutatására (osztálytalálkozók, örökösök, eltűnt rokonok, ingatlantulajdonosok), holott kis gondolkodással pár óra alatt bárkit bárhol meg lehet találni.


2015. júl. 8. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"Számomra fura, hogy 100 ezreket dobnak ki emberek felkutatására (osztálytalálkozók, örökösök, eltűnt rokonok, ingatlantulajdonosok), holott kis gondolkodással pár óra alatt bárkit bárhol meg lehet találni."



Ezek szerint te meg akarod nekik találni pár óra alatt, majd bezsebelni a pár darab ezrest? Jó üzlet lesz!

2015. júl. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
nap vicce
2015. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eddig egy ingatlanos ügyvédnek dolgoztam (elhagyatott telkek tulajdonosait kerestem meg) - aztán a beszedett pénz tizedrészét kaptam meg...

Szóval van valami akadálya?

2015. júl. 9. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!