Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek az szégyellnivaló...

Szerintetek az szégyellnivaló ha egy sima gyári munkás szereti a munkáját, és érdekli az adott terület?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy sima fizikai összeszerelést végez, motiváltnak érzi magát hogy a legjobb dolgozók között legyen, hogy gyorsabb és ügyesebb legyen mint a többiek. Szívesen foglalkozik a gyártott termékek működési elvével, az új fejlesztések is érdeklik, akár szabadidejében is olvasgat ilyesmit. Míg a többi munkatársa utálja a munkát, fogukat összeszorítva bírják ki a napokat, és a legtöbbjük jobb állásról álmodozik. Szerintetek egy ilyen ember bolond, nincs semmi önbecsülése? Ennyire beletörődött a sorsába hogy nem is próbál változtatni?
2015. máj. 27. 16:05
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem bolond csak tudja ertekelni. Ez miert lenne ciki vagy baj? Jo,ha elvezed,amit csinalsz.
2015. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincsenek nagyra törő ( már-már elérhetetlen ) álmai. Nincs vele semmi baj. De meg kell jegyezni, hogy ebben az esetben mindkettő normális: az is ha többvágyik, meg az is ha nem
2015. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az én párom szintén ilyen volt,meg is lett az eredménye gyorsan :)

a "beletörődött a sorsába" teljesen másképp néz ki. én a helyedben nagyon örülnék neki, hogy olyan munkát végzek,ami érdekel, hogy nem munkaundorral kelsz ki az ágyból. én pl.: pultos vagyok, amit szintén sokan lenéznek, én pedig...imádom.:)

2015. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem szégyellni való. Sőt, kifejezetten pozitív ilyet olvasni.

Az sem szégyellni való, ha az ember nem szereti a munkáját, csak akkor lépni kell és nem beletörődni hogy ezt dobta a gép.

2015. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezen mit szégyellni, sokkal jobb egy olyan emberrel beszélni aki szereti a munkáját, és érdeklődve beszél róla, mint egy olyannal aki csak siránkozik, meg a világot szidja mert neki szar.
2015. máj. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit szégyellni ezen, szerintem a kollégáid tévesztettek pályát.
2015. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem sokáig leszel egyszerű gyári munkás, főleg ha még tanulni is hajlandó vagy. A tanulás+motiváció csodákra képes.
2015. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szégyellni, sőt! Ez egy nagyon pozitív dolog!
2017. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!