Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi van olyankor ha meg van a...

Gyury83 kérdése:

Mi van olyankor ha meg van a 3 hónap ledolgozott közmunkám? Ez évben már dolgoztam, de most mégis fel akarnak megint venni közmunkára. De én nem szeretném elvállalni. Mi lehet majd a következménye ha nem vállalom.

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

rendes állást is elvállalhatsz, nem kötelező közmunkásnak lenni


ez a roh*dék kormány már csak ilyen hogy elvárja, hogy dolgozzunk a segélyért :(

2015. júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Megmondod nem akarsz dolgozni
2015. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali hatállyal megszüntetik a segélyed folyósítását.
2015. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Mit ajánlottak, hogy nem szeretnéd?

Tavaly egész évben közmunkáztam, tudom nem egy álom meló, de az is több a 0-nál, mert én segélyre sem vagyok jogosult.

2015. júl. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
A kovetkezmenyeit szerintem tudod. Miert nem akarsz dolgozni, azt az egyet nemertem????
2015. júl. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, volt benne részem, dolgoztam sokat közmunkásként, egy idő után belefárad az ember, nincs motiváció, csak totális bizonytalanság, ugyanazt végeztetik fele annyi fizuért, kevés szabiért, mint a normál dolgozókkal, akik ráadásul még ott próbálják szívatni a szerencsétlen embert, aki erre kényszerül, ahol tudják. Szar egy helyzet.
2015. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

1. válaszoló!


Reméljük Te és a családtagjaid is megtapasztalhatjátok hamarosan a közmunka "előnyeit"!


Igen ..... hatalmas segílyke ........napi családonkénti 700 Ft. És ennek a közrabszolgaságnak semmi köze a munkához, csupán arról szól, hogy megszívassák az embereket, mert 90% -ban semmi haszna az egésznek.

2015. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ez a roh*dék kormány már csak ilyen hogy elvárja, hogy dolgozzunk a segélyért :(


Kezdjük ott, hogy eladtak mindent ! Legkevesebb az lenne, ha már nem lehet dolgozni sehol, mert a multik leépítették, hogy a saját cuccaikat terítsék, hogy ne kelljen a segélyért dolgozni !!!!!!!


Régen az MSZP idejében 50-et kaptál úgy, hogy a segély és a családtámogatás összege volt ennyi és kereshettél munkát, meg interjúkra járhattál. Ma nincs családtámogatás sem segély max 22, helyette 50-ért közmunka és nem mehetsz interjúkra :S


Kérdező mi lett veled?

2015. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jól van 42% nyomd csak fullba a retardot... milyen családtámogatásról beszélsz ami nincs?
2015. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!