Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elsősorban olyanok válszát...

Elsősorban olyanok válszát várom akik Győr, Sopron vagy Szomathelyen dolgozik. Borsodbol akarok felmenni dolgozni de még konkrét elképzelésem sincs hogy hova érdemes menni?

Figyelt kérdés
Targoncavezetői papirom megvan . De más gyári munka is érdekel ahova érdemes lenne menni mert elég távol vannak ezek a helyek és potyára nem akarok felmenni. Fizetés milyen? Mert nálunk elég szánalmasak. Tudnátok pár helyet irni ahova érdemes lenne megprobálni.
2015. júl. 18. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor már miert nem mész kicsit tovabb? 400 vagy 500 km olyan mindegy már.
2015. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne gyere Sopronba! Ne! Kérlek, komolyan!

Már túl sokan vannak itt! Nincs itt se kolbászból a kerítés! Szar a helyzet itt is már. Igen kicsit távolabbra Ausztriába menj vagy vmi határ településre KIStelepülésre! Ne városba.

Elkurvul a város emiatt! Ne haragudj de ne gyere Sopronba! :'(

2015. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem haragszok meg .De eddig akik a dunántulra mentek mind adják a szépet hogy mennyivel jobb minden arra.Azzal én is tisztában vagyok hogy ott sincs kolbászból a kerités.De gondolom azèrt ott joval több a lehetőség mint itt.Elkurvul ? Ez mire érted ha nem haragszol meg hogy megkérdem.Amugy szivesen mennék én külföldre is dolgozni de , német nyelvet nem tudom sajnos.
2015. szept. 13. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:

A Dunántúlon ipari cégeknél biztos találsz targoncásként állást, az már inkább kérdés, hogy mennyivel kapsz többet a minimálbérnél, ha egyáltalán.


Emellett nézd az albérletárakat is, Győrben, Sopronban nagyon megugrottak az elmúlt időszakban.

Nem tudom otthon hogy laksz, de ideköltözve lehet hogy a végén rosszabbul jössz ki anyagilag, szóval számolj azért utána.

2016. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!