Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha most én 19 évesen kimegyek...

Ha most én 19 évesen kimegyek Hollandiába minimálbérért dolgozni, akkor az a 800€ mennyire lenne elegendő?

Figyelt kérdés

havi bruttó 800-at kapnék 19 évesen, ezt olvastam itt:

[link]

Persze, ha nem értelmezem rosszul.

Mennyire lehetne ebből megélni?

Azért mennék ki, mert lenne munka, ha nem vesznek fel főiskolára.


2015. júl. 19. 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

"Húsz perc szex, húsz euró - magyar prostituáltak Amszterdamba" keress rá!

Mellesleg kicsiny hazánkban lehet venni 15 perc szopást 3000-ért, 19 éves top kis csajoktól.

Részemről elítélem a prostizást, engem nem vinne rá a gusztus, de ezzel fehér holló vagyok a sok fekete között!


Az árak amiket írtam szintén valósak, heti 20 euróért a munkáltató ad szállást (2-en egy szobában, 4-6-8 ember egy házban), egy faluban, ahol az összes ház , bolt, étterem, kocsma, sütihely, prosti mind az övé, a munkások közlekedését is az ő cége biztosítja.


Az viszont tény és való, ha lusta vagy magadnak még szendvicset is csinálni, az sokkal többe kerül, mint "fárasztó munkával" magadnak összerakni. Gondoljál csak 1 szimpla tojásos szendvicsre 1db zsemle+1 tükörtojás+ 1 szelet paprika=350Ft, saját magad csinálod, akkor bőven 100Ft alatt maradsz, kint sincs ez másképp!

Egy coca-cola nálunk 385Ft/2 liter (kint 0,99euró), de bemész a kocsmába és ennyiért sok helyen 4dl-t sem kapsz, igazatok van lehet így is nézni az árakat. Minden csak étteremben és kocsmában vesztek, ne csodálkozzatok, ha szűköltök a javakban!

2015. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
27%
Van 25 eurós utca a piros lámpásban. Itt elég sokan félre beszélnek a béreket és a megélhetést illetően. :)) Heti 350eurót kaptam pár évvel ezelőtt ebből le volt vonva a szállás és havi 200k-t félre tettem kb. Nem kell megijedni nem olyan drága hely mint ahogy ijesztgetik a kintiek az itthoniakat csak nehogy utánuk menjenek mert elveszik a munkájukat :D
2015. júl. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%

# 11/


Ember, te hol élsz? 3000-ért egy fogatlan cigánykva BAZ megyében esetleg lekezel. Még budapesten is átlag 15e egy óra még egy tök átlagos. jártál te már Amszterdamban? 20 EURos lányok, ó hát hogyne...


Ekkora blődségeket.


Külön szánalmas, hogy a sok veréb meg pontoz össze vissza ész nélkül (vagy pontozod magad 3 regről...).

2015. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!