Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakácsok! Mennyi az óra béretek?

Szakácsok! Mennyi az óra béretek?

Figyelt kérdés

Szeretnék már végre hosszú távon elhelyezkedni a szakmámban.

Eddig más, vagy másabb területeken dolgoztam. Legutoljára szakács, csak külföldön voltam 3 éve. Azóta nem.

Jelentkezek mindenhova, ami kicsit is szimpatikus, hát-ha. De nagyon zavar, hogy sehova nem írják ki, hogy mennyi lenne az annyi.

Sok helyen meg engem kérdeznek, mennyi a bér igényem. Fogalmam sincs mit/mennyit kéne mondanom.

A legutóbbi helyemen 800Ft-ot kaptam óránként, az betanított munkának számított. Úgy 120-ra jöttem ki. Szakmunkánál mennyit kellene mondani? Legutóbbi interjún egy 140-es havi minimumot mondtam. Nem hívtak vissza. A legutóbbi jelentkezésemnél ezer Ft/órát mondtam.

Mennyit kellene mondani ilyenkor, hogy jó legyen?



#szakács #állás #fizetés órabér
2015. júl. 20. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Étteremtől függ. Hivatalosan csak a 4 órás minimált adják általában. Havi 120-140.000 Ft-nál többet nem nagyon adnak, maximum előkelőbb éttermekben van több bér. Jó esetben csak napi 8-10 órát kell dolgozni. Már 3 éve Ausztriában dolgozom, meguntam az otthoni 12-14 órákat, kevès bèrèrt. Itt még a legnagyobb hajtás esetèn sem dolgozom többet, mint 8 óra. Heti 5 napot tolok jelenleg.
2015. júl. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Németben én is dolgoztam. A magyar bérezésekre vagyok kíváncsi.

De kicsit akkor meg is nyugodtam. Ezzel a 140-el se sokat, sem nagyon keveset nem mondtam.

2015. júl. 21. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!