Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát tudnátok ajánlan...

Téglási Laura kérdése:

Milyen munkát tudnátok ajánlani egy nappali tagozatos 19 éves egyetemista lánynak? További részletek lent

Figyelt kérdés
Nappali tagozatos diák vagyok, mellette esténként egy színházban dolgozom, de sajnos a fizetés nem fedezi a költségeimet. Nekem nem bulizásra kell a pénz, hanem telefonszámlára, tandíjra, kajára...stb. Mivel nappal egyetemen, este a színházba vagyok olyan megoldás kellene, amit ezek mellet is tudok csinálni. Sokat olvastam otthoni munkáról az interneten, de ezek nem tudom mennyire megbízhatóak. Esetleg ha valakinek van ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalata hálás lennék ha megosztaná velem.

2015. júl. 21. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Későbbi években már mehetsz szakmai gyakornoki programokra, ahogy hallottam jobban fizet azért mint a diákmunka, és jobb is minden szempontból. Addig meg maradnak amiket a diákszövetségek kínálnak.

A megbízható otthoni munkák nagy része inkább IT-soknak van, már amiről én tudok.

2015. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad le, hogy milyen területen keresel.


Az otthoni munkák nagy része sajnos lehúzás, ami meg tényleg jó, arra gyorsan találnak embert, nem a neten hirdetgetik hónapokig.



Én is a gyakornoki programokat tudom javasolni, ha olyan szakmád van. Nálunk 2. évtől lehet jönni, nappalisok a gyakornokok, heti 20 órát szoktak vállalni, ami vizsgaidőszakban lemegy, gyáron meg emelkedik. Nézz körül a legtöbb nagy cégnek van gyakornoki programja, persze ez is csak akkor játszik, ha olyan szakmát tanulsz, ami a cégeknél keresett (közgáz és pénzügy minden formájában, HR, szinte az összes műszaki terület, jog ami így hirtelen eszembe jut).

2015. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
"nem fedezi a költségeimet" ... Magyarországon élsz, szokd meg.
2015. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az egyetemen közgazdaságot tanulok, de suli mellett nyitott vagyok más lehetőségekre is.
2015. júl. 22. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha van rá kapacitásod, némi érzéked próbálkozz a gyerekvigyázással. Sokan keresnek, főleg fb csoportokon belül anyukák. Általában egy-két óráról van szó hetente, pár ezres összegért, nekem a két gyerekes sógornőm ajánlotta, ha egyetemre megyek (idén remélhetőleg) és munkát keresnék.

19/L

2015. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyerek vigyázás akkor jó, ha zsebpénz kiegészítésnek és nem megélhetésnek kell a pénz. Exem csinálta sokat, voltak akik sokszor hívták, de simán előfordult, hogy összejött olyan hónap amikor valahogy sehova nem kellett. Ha ez csak annyi gondot okoz, hogy kevesebbet tudsz bulizni menni, akkor nem gond, ha viszont számlákra kell a pénz, akkor túl hektikus bevételi forrás.
2015. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!