Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nappali tagozatos egyetemis...

Ha nappali tagozatos egyetemista vagyok, akkor beadhatom közalkalmazotti munkakör betöltésére az önéletrajzomat?

Figyelt kérdés
Utolsó éves egyetemista vagyok (2011-ben fogok végezni), munkát keresek, mivel már csak a szakdolgozatomat írom. Hova érdemes beadni az önéletrajzomat? Hol dolgozhatok tanulmányaim alatt?
2010. jún. 1. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
tanár vagy? ha igen, akkor már simán taníthatsz
2010. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdés lehet a közigazgatásra vonatkozik.

Ha igen akkor a közigazgatásba most már csak közigazgatási versenyvizsga letételével lehet már csak munkát megpályázni

2010. jún. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Főleg az érdekelne, hogy lehetek-e nappali tagozatos, illetve dolgozhatok-e a közszférában egyszerre? Nem ütközik valami jogszabályba?
2010. jún. 1. 10:01
 4/17 anonim ***** válasza:

De ütközik jogszabályba. Nem abba, hogy a hallgatóság és a munkaviszony kizárja egymást, hanem az, hogy a munkakör betöltéséhez szükséges a papír megléte, tökmindegy, hogy elsős vagy-e, vagy abszolutóriumos végzős.


Engem legalábbis elutasítottak már ezzel a közszférából, több helyen is próbálkoztam abszolutóriummal, mindig ez volt az elutasítás indoka.

2010. jún. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Persze ez csak akkor igaz, ha az adott munkakör betöltéséhez KELL az adott diploma. Olyan helyre, ahova csak érettségit kérnek, minden további nélkül jelentkezhetsz!


25/L

2010. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
A versenyvizsgát már eltörölték, de a diplomát illetően nem túl rugalmasak a közszférában. Én államvizsga után vagyok, de diplomaosztó előtt, és mivel még nincs papírom nem is adhatom be diplomás köztisztviselői állásra, mert kérik a fénymásolatát.
2010. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mikor törölték volna el a versenyvizsgát?
2010. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest ,hogy van diplomád, elég tájékoztatlan vagy.

A versenyvizsga még mindig van, hozzáteszem sajnos.

2010. jún. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Bocsánat, rosszul fogalmaztam, nem eltörölték, csak NEM feltétele a köztisztviselői kinevezésnek, tehát semmi értelme megcsinálni. (nem jelent majd előnyt sem, ezt országgyűlési képviselőtől tudom)


Itt egy link aki nem fogta volna fel ennyiből.

[link]

2010. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. Most már csak azt a nyomorult államigazgatási létszámstopot kéne eltörölni, hogy végleg semmissé tegyük a komcsi uralom egy újabb értelmetlen, pályakezdőket sújtó intézkedését.
2010. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!